Hyundai garantii

Turu kõige laiaulatuslikum garantii Hyundailt

Nüüd kõikidel Hyundai mudelitel turu parim garantii: 7 aastat läbisõidupiiranguta.

7-aastane garantii antakse kõigile uutele Hyundai (2019 mudeliaasta) autodele, mis on registreeritud pärast 1. septembrit 2018. i30 mudeliseeria 7-aastane garantii algas 1. aprillil 2018.

Hyundai annab oma sõiduautodele, maasturitele ja mahtuniversaalidele läbisõidupiiranguta garantii, eeldusel, et sõidukit hooldatakse valmistaja ja maaletooja poolt koostatud Eestis kehtiva hooldusgraafiku kohaselt, kasutades garantiiremondiks üksnes Hyundai originaalvaruosi.

Garantii kehtib ainult neile Hyundai sõidukitele, mille on lõppkliendile algselt müünud volitatud Hyundai edasimüüja, nagu on kirjeldatud garantiiraamatu tingimustes.

5 a garantiitingimused >

7 a garantiitingimused >

Keregarantii kehtib 12 aastat. Autokere kontroll viiakse läbi korraliste hoolduste käigus kord aastas.
Värvkatte garantii kehtib 5 aastat.
Raadio/helisüsteem – garantii 3 aastat.
Aku – garantii 2 aastat.
Lisavarustusele antakse 2 garantii. See kehtib vaid autoriseeritud edasimüüja poolt paigaldatud ja maaletooja poolt heaks kiidetud lisavarustusele.
Liitium-polümeeraku garantii – 8 aastat või 160 000 km.

Autoabi teenus

Tel: +372 622 1330

Hyundai autoabi teenus aitab Euroopas liikluses hätta sattunuid ööpäevaringselt igal päeval aastas. Kui sõit katkeb mõne tehnilise rikke või liiklusõnnetuse tõttu, organiseerib Hyundai puksiirauto kohale­sõidu sündmuskohale ning vajadusel ka muid teenuseid. Piisab vaid ühest telefonikõnest, et leida asendusauto või broneerida tuba hotellis.

Kui helistate autoabi telefonile, palume teil teatada järgnevad andmed, mis on kirjas auto hooldusraamatus või registreerimistunnistusel:

– autoomaniku nimi ja aadress,
– autojuhi nimi ja aadress,
– auto registreerimisnumber ja registrisse kandmise kuupäev,
– viimase tehnohoolduse läbi viinud autoteeninduse andmed,
– rikke kirjeldus,
– auto asukoht.