Talvine auto sulatamise teenus

Auto ei tule toime kargete ilmastikuoludega? Meil on sulle lahendus.
Auto sulatamise teenus sisaldab:
  • Kohta soojas ruumis
  • Aku testi
  • Aku laadimist

Tallinna mnt. 78, Uuemõisa, Haapsalu

info: +372 47 24 013

Citroëni remont, hooldus ja garantiitööd

CITROËNI ESINDUSE TEENUSED

Uuemõisa Autokeskus on Citroën’i teeninduspartner Läänemaal. Citroëni esindused pakuvad märksa enamat kui pelgalt tavapärast kontrolli ja loovad tõeliselt tervikliku hoolduskogemuse. Saad tulla hooldusesse, kasutada just sinu vajadustele ja eelarvele kohandatud pakette, eriteenuseid ja lihtsustatud hooldusi – kõik selleks, et saaksid turvaliselt teele asuda. 

CITROËNI HOOLDUS

Kasuta Citroëni spetsialistide teadmisi – nemad on Citroëni esinduste südameks. My Citroën rakenduse kaudu saad teavituse, kui on aeg teenindusse pöörduda ja hooldusesse minna. Sulle pakutakse kõike sisaldavat, kiiret ja sinu vajadustega arvestavat hooldust.

Broneeri kõigest mõne klikiga veebis endale aeg ja küsi hinnapakkumist, et tööde maksumusest aimu saada. Saad lasta teostada ka ülevaatuse-eelse kontrolli või kasutada aastaringselt pakkumises olevaid pakette. Citroëniga saad rahuliku südamega teele asuda!

Broneeri teenindus siin.

CITROËNI EKSKLUSIIVSED TEENUSED

Citroën on sinu vajadustele vastamiseks ja su auto hooldamise lihtsustamiseks loonud teatud eksklusiivsed teenused. Nende seas on näiteks kiirhooldus ja videocheck.

Proovi neid uusi teenuseid juba täna ja muuda oma auto hooldamine veelgi lihtsamaks.

PEUGEOT VIDEOCHECK

TASUTA ÜLEVAADE SINU AUTO TEHNILISESEST SEISUKORRAST

Videocheck on tasuta teenus, millega saab videoklippide abil lihtsa, mugava ja kontaktivaba ülevaate oma sõiduki tehnilisest seisukorrast. Filmime ja saadame Sulle üksikasjaliku videosalvestise koos vajalike remonttööde nimekirja ning hinnapakkumisega, mille hulgast saad valida koheselt teostatavad tööd, planeerida need järgmiseks korraks või võtta lihtsalt teadmiseks.

Kuidas videocheck töötab?

Too oma sõiduk Peugeot´volitatud teenindusse. Klienditeenindaja teostab auto esmase ülevaatuse, mille järel kontrollib mehaanik autot põhjalikult ja loob videosalvestuse, kus võtab kokku auto üksikasjaliku ülevaatuse tulemused. Vajalike tööde nimekiri ja hinnapakkumine koos videoga saadetakse Sulle lingina SMS-i või e-posti teel. Peale videoga tutvumist, kus mehaanik näitab ja selgitab auto tehnilist seisukorda, saad kinnitada sobivamad lisatööd täidetud vormi abil.

Uuemõisa Autokeskuse autopesula

Kvaliteetne autode käsipesula Haapsalus, teeme Teie sõiduki puhtaks nii seest, kui väljast.

Autopesu teenus:

  • Šampoonipesu
  • Pigileotuspesu
  • Salongi kuivpuhastus
  • Salongi aurupuhastus
  • Püsivaha
  • Veljepesu
  • jne.

Uuemõisa Autokeskus
Tallinna mnt 78, Uuemõisa alevik, Haapsalu
Info: 47 24 013 või 53 311 104

Broneeri autopesu aeg

Teenuspakett

Pakume oma klientidele teenuspaketti, milles sisaldub sõiduki hooldus koos korralise tehnoülevaatusega. 

Pakkett on täisteenus, mis koosneb sõiduki kontrollist, vajadusel hooldus või remontööst ning korralise tehnoülevaatuse läbimisest.

Broneeri teeninduse aeg