Hyundai TUCSON Winner Edition

Hind alates 33 590 €, hinnavõit kuni 2880 €

Just nüüd on parim aeg teha tutvust Hyundai müüduima linnamaasturiga. Valides TUCSONi, teed igal juhul parima valiku, sest see on turvaline, säästlik ja kvaliteetne auto.

TUCSON Winner Edition on saadaval nii 48 V kerghübriidi, hübriidi kui ka pistikhübriidi kujul ning selle rikkalik varustus ületab kõiki sinu ootusi!

 

Hyundai Tucson kerghübriid Winner Plus Topautost

48 V kerghübriid

Säästa 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal täiendava pöördemomendiga.

Hyundai Tucson hübriid Winner Plus Topautost

Hübriid

Hübriidmudeli jõuallikateks on 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mis saab voolu 1,49 kWh liitiumioon-polümeerakult.

Hyundai Tucson pistikhübriid Winner Plus Topautost

Pistikhübriid

Pistikhübriid on saadaval 1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootori ja 66,9 kW elektrimootoriga. Selle versiooni suurim võimsus on 265 hj ja suurim pöördemoment 350 Nm.

 

TUCSON Winner Plus – hind alates 33 590 €, hinnavõit kuni 2880 €

 

Hyundai Liisingu eripakkumine Topautost

1,49% + 6 kuu euribor on kampaaniamudelite liisinguintress!

Hyundai SUV mudelivalik

Lõpuks ometi kaaslane, mis meeldib kõigile

Mõned autod kohe on sellised, mis meeldivad ega jää märkamatuks. Hyundai linnamaasturite enesekindel välimus, tehnilised uuendused ja mugav salong on valmis pakkuma kauakestvaid lahendusi sinu igapäevaste vajaduste rahuldamiseks. Lisaks on kõikidel Hyundai linnamaasturitel ka elektrifitseeritud versioon.

Igal sõidukil Hyundai SUV mudelivalikus on oma iseloom – täpselt nagu nende juhtidelgi. Tutvu mudelitega ja vaata, milline neist sobib sulle kõige paremini.

Hyundai TUCSON

Uuel Tucsonil on jõuline, nurki rõhutav välimus. See väike pereautoks sobiv linnamaastur on seest ruumikas ja sisaldab rohkelt varustust. Esmakordselt on avatuna kujundatud salongis uudne puutetundliku funktsiooniga keskkonsool.

TUCSON on Euroopa autoostjate seas enimmüüdud Hyundai mudel. Uuendatud TUCSON on nüüd saadaval ka pistikhübriidina ja N Line’i sportlike välis- ja sisevarustuse disainirõhutustega, mis on inspireeritud Hyundai N mudelist.

Hind alates 23 990 €

Uuri rohkem Tucsoni kohta

 

Hyundai KONA

Oma väljapoole suunatud disaini ja innovaatilise ühenduvusega paistab KONA teiste hulgast silma. Ta pakub hulgaliselt tehnilisi uuendusi turvalisuse, mugavuse ning teabe- ja meelelahutussüsteemi osas.

Lisaks hübriid- ja täiselektrilisele mudelile on KONA valikus nüüd ka sportlik N Line’i versioon.

Ja enamgi veel: saadaval on Hyundai tippmudel KONA N. N-tusiast võib selle auto viia ükskõik kuhu – nii maanteele kui ka võidusõidurajale.

Hind alates 17 590 €

Uuri rohkem KONA kohta

 

Hyundai SANTA FE

Meie linnamaasturite perekonna lipulaev on nüüd veelgi eksklusiivsem: uue SANTA FE dünaamilise välimuse kõrval on erilist tähelepanu pööratud ka kvaliteetsetele materjalidele, uutele turvasüsteemidele ja täiendatud sõidutehnoloogiatele.

Klientide rõõmustamiseks on SANTA FE nüüd saadaval ka täishübriidina ja pistikhübriidina.

Hind alates 43 990 €

Uuri rohkem SANTA FE kohta

 

Hyundai BAYON

Hyundai BAYON SUV TopautostUhiuus BAYON on väljast väike, kuid seest suur kompaktne linnamaastur, mis on loodud kustumatu mulje avaldamiseks. Varustatud hulga nutikate tehnoloogiatega, nagu oma klassi parim turvavarustus ja ühenduvusfunktsioonid, pakub uus mudel intelligentset tõhusust uuenduslike jõuülekandesüsteemidega.

Hind alates 16 490 €

Uuri rohkem BAYONi kohta

 

Sina sõidad, meie hoolitseme ülejäänu eest

Valides Hyundai, saad alati kõrgeima kvaliteedi. Kvaliteedi, mida võid usaldada aastaid ja millele me anname nüüd veelgi laialdasema garantii.

 • 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii.
 • 8 aastat / 160 000 km võimsa liitiumioon-polümeeraku garantii (hübriid, pistikhübriid ja elektriautod).
 • 5 aastat maanteeabi.
 • 5 aastat iga-aastasi sõidukikontrolle.

Täiesti uus TUCSON. Revolutsiooniline disain. Elektriline jõudlus.

 

Ideeautost linnamaasturi revolutsioonilise disainini.

Täiesti uue Tucsoni uuenduslik disainikeel sai inspiratsiooni Hyundai Vision T SUV ideeautost, mida esitleti 2019. aasta autonäitusel AutoMobility LA-s. Uus Tucson on esimene Hyundai linnamaastur, mis on välja töötatud kooskõlas ettevõtte uue esteetilise sportlikkuse disainilahendusega.

Revolutsiooniline disain

Dünaamilised geomeetrilised vormid, teravad nurgad ja maailma esimesed parameetrilised peidetud esituled muudavad uhiuue Tucsoni välimuse võimsaks ja ainulaadseks.

Imeilus salong

Salongi elegantset lihtsust rõhutab segmendi juhtiva tehnoloogia sujuv integreerimine. Avasta täielikult kohandatava 10,25-tollise puuteekraani ja puutekonsooli digitaalne kogemus.  Meie disainerid loobusid füüsilistest nuppudest ja lülititest, nii et kõiki navigeerimis-, teabe- ja meelelahutussüsteemi, soojenduse ja kliimaseadme funktsioone juhitakse puudutades.

Multi-Air Mode’i tehnoloogia

Esmakordselt Hyundai sõidukis kasutatav Multi-Air Mode’i tehnoloogia koosneb nähtavatest ja märkamatutest kliimaseadme ja soojenduse õhutusavadest, mis õrna õhuvooluga loovad salongis meeldivama keskkonna. Reisijad tagaistmetel saavad valida neile sobiva temperatuuri.

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Esmaklassiline Krelli helisüsteem tagab kaheksa optimaalselt häälestatud kõlari ja bassikõlariga imelise ja jahmatavalt realistliku helikvaliteedi.

Bluelink®-i ühendatud autoteenused

Bluelink®-i ühendatud autoteenused toovad sujuva ühenduvuse otse sinu uude Tucsonisse, pakkudes hulgaliselt funktsioone, mis muudavad sõitmise mugavamaks ja nauditavamaks. Lisaks Bluelink®-i rakenduse paljudele funktsioonidele tulevad navigatsioonisüsteemiga viieks aastaks tasuta kaasa Hyundai Live-teenused.

Nutitelefoni juhtmevaba kiirlaadimine

Naudi oma nutitelefoni kiiret laadimist juhtmevabalt. Veelgi kiiremaks laadimiseks on 5 W laadimisvõimsust suurendatud 15 W-ni. Ülekuumenemise vältimiseks on seadmel integreeritud jahutusfunktsioon.

Kõige laiem valik elektrilisi jõuülekandesüsteeme

Olles välja töötatud heitmete vähendamiseks, ilma et see ohustaks sõidurõõmu, pakub uhiuus Tucson kompaktsete linnamaasturite segmendis kõige laiemat valikut elektrilisi jõuülekandeid. Võid valida bensiini- ja diiselmootoriga 48 V kerghübriidi või täishübriidmudeli vahel. Saadaval on ka bensiini- ja diiselmootoriga autod. Pistikhübriidmudelid tulevad turule 2021. aasta kevadel.

Tucsoni täishübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku. See mudel on saadaval 6-käigulise automaatkäigukastiga ning esi- või nelikveolisena. Siin on ka uue Tucsoni kõige võimsam jõuülekandesüsteem: 230 hj ja 350 Nm pöördemoment, seega ei pisenda heitmete vähendamine sõidurõõmu.

Hyundai on välja töötanud maailma esimese mootori klappide avatuskestuse seadesüsteemi (CVVD) tehnoloogia. See optimeerib mootori jõudlust ja kütusekulu, olles samal ajal keskkonnasõbralik. Klapikontrolli tehnoloogia reguleerib klappide avamise ja sulgemise kestust vastavalt sõidutingimustele.

Hübriid

Elektrifitseeriv ökonoomsus. Hübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku.

Pistikhübriid

Elektriline, kui seda soovid. Bensiinimootoriga, kui seda vajad. Pistikhübriid on saadaval 1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootoriga ja 66,9 kW elektrimootoriga. Suurim võimsus on 265 hj ja suurim pöördemoment 350 Nm.

48 V kerghübriid

Säästa 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal täiendava pöördemomendiga.

Bensiinimootor

1,6-liitrine T-GDi-mootor on varustatud CVVD-tehnoloogiaga, mis optimeerib mootori jõudlust ja kütusesäästu, olles samas ka keskkonnasõbralik.

Diiselmootor

1,6-liitrine CRDi Smartstream-diiselmootor on saadaval 115 hj ja kuuekäigulise manuaalkäigukastiga ning kaherattaveolisena.

Kontrollides iga ratta summutusjõudu, vähendab elektrooniliselt kontrollitav vedrustus veeremist, põiki- ja vertikaalset liikumist, et parandada sõitmist ja juhitavust.

Lumi? Liiv? Muda? Ei mingit probleemi. Maastikurežiimide valik võimaldab mugavalt vahetada sõidurežiime, et optimeerida jõudlust ja nelikveo seadeid erinevate sõidutingimuste jaoks. Tucsoni uuenduslik HTRAC™ nelikveosüsteem pakub optimaalset juhitavust ja jõudlust kurvides.

Naudi suuremat meelerahu koos oma klassi parima turvalisusega

Klassi parima juhiabisüsteemide ja uuenduslike funktsioonidega aktiivse turvavarustusega annab uhiuus Tucson sulle ja kõigile, kes sulle kallid, veelgi enam meelerahu.

Kaugjuhitav parkimisabiline

Uhiuus Tucson suudab ise parkida või parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab ise tagurdada parkimiskohale vaid ühe nupulevajutusega.

Maanteel sõidu abisüsteem

Esmakordselt on uhiuue Tucsoni varustuses maanteel sõidu abisüsteem. See juhiabisüsteem ühendab sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja navigeerimispõhise intelligentse isekohanduva kiirusehoidiku, kasutades andureid ja kaardiandmeid, et tagada ohutu sõitmine ja reguleerida sõiduki kiirust automaatselt piirkiiruse alal.

Pimenurga jälgimismonitor

Nüüd on uue Tucsoni digitaalnäidiku ekraanil nähtavad vasak- ja parempoolsed tahavaated. Kaamerad lülituvad tööle, kui reavahetusel lülitada sisse suunatuli.

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Süsteem pidurdab automaatselt, kui tuvastab eessõitva auto ootamatu pidurdamise või sõiduki ees oleva jalakäija või ratturi. Nüüd on seda täiendatud ristmikul pööramise funktsiooniga, mis aitab ära hoida laupkokkupõrke ristmikul vasakpööret tehes.

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka uus Tucson valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema. Lisaks sellele on uue Tucsoni ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda põhivarustuse osana.

Küsi pakkumist

Hyundai i20

 

TURVALINE VALIK

Uhiuuel i20-l on silmapaistev disain ja jõulised stiilielemendid, mis on saanud inspiratsiooni Hyundai N-i suure jõudlusega seeriast. Lisaks on see varustatud nutika tehnoloogiaga, sealhulgas uuenduslike turva- ja oma klassi parimate ühenduvusfunktsioonidega.

Turvaliseks loodud. Ühenduseks loodud. Sinule loodud

Välimus

OLE STIILSELT SILMAPAISTEV

Elegantne ja rabav uhiuus i20 on lihtsalt ilus. Võrreldes oma eelkäijaga on see laiem, pikem ja madalama katusega ning saanud inspiratsiooni Hyundai esteetiliselt sportlikult disainifilosoofialt – energiliste proportsioonide, stiili ja tehnoloogia harmooniline kooslus.

Kaarjatele täis-LED-esituledele annavad dünaamilist aktsenti eredad päevatuled, mis on tagumise osaga visuaalselt ühendatud, et luua ainulaadne välimus. Omapärane esipõrkeraud on ümbritsetud esileküündivate õhu sisselaskeavade ja uue julge võrgukujundusega iluvõrega, et anda võimas esmamulje.

Uuesti disainitud tagapõrkeraud rõhutab uue i20 dünaamilist välimust, mille tulemuseks on auto, mis õhkab sportlikkust igast küljest. Voolujoonelised Z-kujuga LED-universaaltuled sirutuvad üle pagasiruumi luugi, ühendades tagumised tuled väga ainulaadsel viisil.

Kahetooniline katus

Kohanda oma sõiduki välimust kahetoonilise stiilivalikuga, kus katus on toonis Phantom Black. Loo auto, mis vastab ideaalselt sinu maitsele.

17-tollised valuveljed*

Sõida stiilselt uue disainiga 17-tolliste valuvelgedega, mis täiustavad auto teel domineerivat hoiakut veelgi enam.

* Valikuline lisavarustus

KVALITEETNE, KÕRGTEHNOLOOGILINE SALONG

Hyundai disainerid on loonud värske välimuse, rakendades ruumikas ja modernse atmosfääris laia valikut uudseid esteetilisi ja tehnilisi lahendusi. Uksed ümbritsevad armatuurlauda elegantsel ja sensuaalsel viisil, mis on inspireeritud looduses leiduvatest kujunditest. Nende kuju sobib ideaalselt armatuurlauaga ja LED-meeleoluvalgustus tekitab juhikohale elegantselt tagasihoidliku sinise aktsendi.

Tõeline ilu tuleb seest

Uhiuue i20 salong on täiesti ümberkujundatud ja sellel on kolm istmedisainivalikut.

ÜHEVÄRVILINE MUST – Ajatu klassik: lihtne, kuid elegantne ja stiilne – kindel valik neile, kes eelistavad tagasihoidlikku salongi.

MUST JA HALL – Musta ja halliga värvilahendus lisab rõhutatud õmblusi, andes uuele i20-le sportlikke jooni, mis on nähtavad ka auto sees.

LAIMIROHELINE – Ühtaegu elav ja peen, laimirohelise valiku õmblused tõstavad esile uue i20 dünaamilise iseloomu.

10,25-tolline puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

* Comfort- ja Style-mudelil lisavarustuses.

LED-meeleoluvalgustus – Öised sõidud tekitavad alati erilise sõidukogemuse. Õrnad, peenhäälestatud LED-ümbrustuled lisavad su reisile meeldiva valguskihi.

Style-mudeli põhivarustuses.

Uus 10,25-tolline digitaalekraan ja kolm sõidurežiimi.* – Uus 10,25-tolline digitaalekraan kuvab olulise sõiduteabe juhi ette ja keskele. Saad digitaalselt kuvada oma kiiruse, energiavoo (ainult Hybrid) või SmartSense’i juhiabisüsteemid. Sõltuvalt valitud juhtimisrežiimist (Normal, Eco, Sport) muutuvad digitaalekraani värvid ja vastav graafika.

* Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.

Jõudlus

SUUREM JÕUÜLEKANDESÜSTEEMI VALIK. ÖKONOOMSEM

Vali kolme ainulaadse mootori konfiguratsiooni vahel. Mudelivaliku eesotsas on kolmesilindriline 1,0 T-GDi bensiinimootor (120 hj) 48-voldise kerghübriidsüsteemiga – loodud selleks, et viia uus i20 sportlik olemus teele. See aitab vähendada kütusekulu ja CO2-heiteid 3–4% ning on saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga. Valida saab ka 1,0 T-GDI bensiinimootori (100 hj), millel on 6-käiguline manuaalkäigukast või 7-käiguline DCT-automaatkäigukast, või 1,2 MPI bensiinimootori (84 hj) 5-käigulise manuaalkäigukastiga.

Energiatagastussüsteem

Stop & Go, generaatori haldamissüsteem ja madala veeretakistusega rehvid täiendavad energiatagastussüsteemi: kui autol on liikudes käik sees, aga seguklapp suletud, toodab mootori pidurdusjõud kineetilist energiat, mis muudetakse elektriks ja salvestatakse akusse. See vähendab nii kütusekulu kui ka heitgaase.

Uus 48 V kerghübriidi jõuülekandesüsteem

Säästa i20 uue 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. See toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal lisa-pöördemomendiga.

Mugavuskäivitus – See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Kiirendamine – Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksem CO 2 -heide ja kütusekulu.

Ühtlase kiirusega sõitmine – Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

Regeneratiivpidurdus – Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Laiendatud start-stop – See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, umbes kiirusel 30 km/h. Aeglustamisel kiirusele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

Ühenduvus

SAA ÜHENDUST OMA UHIUUE i20-GA

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega* saad oma i20 kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

Hyundai Live-teenuste* tellimusega kaasnevad liiklusteave, tanklate asukohad ning samuti ka ilmateade.

* Lisavarustus Comfort- ja Style-mudelitele.

10,25-tolline puuteekraan* – Uhiuus i20 pakub uuenduslikku tehnoloogiat, et muuta su elu lihtsamaks. Sellele valikulisele 10,25-tollisele puuteekraanile on integreeritud 3D-navigeerimine, meedia- ja ühenduvusfunktsioonid.

* Comfort- ja Style-mudelil lisavarustuses, Style-mudelil standardvarustuses.

8-tolline puuteekraan*8-tollisel puuteekraanil on ka juhtmevaba nutitelefoni peegeldus, mis võimaldab oma nutitelefoni Apple CarPlay või Android Auto abil ühendada ja peegeldada.

* Standardvarustuses Comfort- ja Style-mudelitele.

Esmaklassiline Bose® helisüsteem*

Naudi uhiuue i20 tipptasemel Bose® helisüsteemiga suurepärast helielamust. Selle kaheksa kõlarit, sh bassikõlar, on disainitud ühilduma auto sportliku stiiliga, pakkudes sulle helielamust, mis on sama dünaamiline kui uhiuue i20-ga sõitmine.

* Saadaval ainult koos navigatsioonipaketiga Style-mudelile.

Ohutus

Hyundai SmartSense

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub uus i20 oma klassi kõige laiaulatuslikumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle parem turvalisus ja rahulikum meel. Paljud saadaolevad funktsioonid ei ole harilikult saadaval selle klassi autodes.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

Sõiduraja jälgimise abisüsteem – Uhiuue i20-ga tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0–180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

* Saadaval Smart Cruise-paketiga Comfort-mudelile ja Safety-paketiga Style-mudelile.

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem* – Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt.

* Saadaval Style-mudelile Safety-paketiga.

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

See nutikas funktsioon on uue i20 Hatchbackil standardvarustuses. See kasutab esikaamerat, et anda juhile linnaliikluses märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik* – See kasutab tipptasemel navigeerimissüsteemi, et olla valmis maanteel eelseisvateks kurvideks või sirgeteks, ning reguleerib ohutumaks sõitmiseks kiirust.

* Valikuline lisavarustus.

Parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem tagurdamisel* – See süsteem annab sulle lisakindluse, kui tagurdad uue i20-ga kitsastesse parkimiskohtadesse. Kui süsteem tuvastab kokkupõrkeohu, lülitab see automaatselt pidurid sisse.

* Saadaval navigatsioonipaketiga Style-mudelile.

TARK KIIRUSEPIIRANGU ABISÜSTEEM – Kiirusepiirangu ületamisel ilmuvad helilised ja visuaalsed märguanded. Manuaalse kiiruspiirikuga suudab see auto kiirust automaatselt kohandada.

PIMENURGA JÄLGIJA KOOS KOKKUPÕRKE VÄLTIMISE ABIGA* – Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas olevast liiklusest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

* Saadaval Style-mudelile Safety-paketiga.

ESIKOKKUPÕRKE VÄLTIMISE ABISÜSTEEM – See i20 standardvarustusse kuuluv süsteem skaneerib radari ja kaameraga teed auto ees ning pidurdab automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki ja teele astunud jalakäija või ka jalgratturi*.

* Jalgratturihoiatusega täiendatud funktsioon on saadaval Safety-paketiga Style-mudelile.

Küsi pakkumist

Lihtne püüda!

Laoautod kiirelt kätte

Unistad uuest autost? Tee oma unistus teoks! Õngitse endale üks kohe saadaval olev laoauto. Välja tõmbamist ootavad Hyundai i30, KONA hübriidautod ja paar Suzuki mudelit – Swift ja Ignis.

 

Hyundai i30 laoautod Topautost

Hyundai i30 laoautod

 

Vaata valikut

Hyundai KONA laoauto Topautost

Hyundai KONA laoautod

 

Vaata valikut

Laoautosid on piiratud kogus, nii et tasub kiire olla ja meeldiv auto ära krabada.

Küsi pakkumist

Võta külmalt! Head asjad on ootamist väärt.

Telli auto nüüd!

Praegu on parim aeg tellida just Sinu vajadustele vastav auto.

Autoost on tavaliselt tegevus, mida planeeritakse pikalt ette ning mis tehakse pärast hoolikat kaalumist. Kuna sel aastal ja ilmselt ka järgmisel jätkub ülemaailmne kiipide ja pooljuhtide defitsiit, tasub endale meeldiv sõiduk võimalikult kiiresti ära tellida, sest ootejärjekorrad venivad aina pikemaks.

Kes tahab uut autot, see peaks kindlalt praegu tellimuse ära tegema. Kes tuleb hiljem, see saab ka auto kätte hiljem. Me näeme, et inimeste soov osta uusi, mugavaid ja kaasaegseid autosid on suur, mis tähendab, et iga otsuse tegemiseks kulutatud lisapäev võib tähendada tarneaja lükkumist aina kaugemasse tulevikku“.

Kui enne koroonapandeemiat võis auto tehasest kätte saada keskeltläbi paari kuuga, siis praegu tuleb arvestada ooteajaga pool aastat või enamgi. See on tingitud kiipide puudusest. Uued autod võivad vajada kuni 1400 kiipi, mis aitavad hallata moodsaid juhiabisüsteeme, teabesüsteeme, elektriaknaid ja palju muud.

 

Hyundai elektriautod

SÄRTSAKAS VALIK: IONIQ / KONA

Hyundai tugevdab oma positsiooni keskkonnasäästliku liikuvuse teerajajana olukorras, kus paljud teised autotootjad alles disainivad või toovad turule oma esimest ökoautomudelit.

IONIQ

IONIQ mudeliseerial on uued äratuntavad tuled, uue disainiga info- ja meelelahutussüsteem ning ka uus sise- ja välisilme. Lisaks pakub IONIQ Electric pikemat sõiduulatust, jõudes maanteel kuni 311 km kaugusele (linnas kuni 412 km) ning on ADAC testi järgi kõige säästlikum elektriauto*.

KONA

Mitmekülgne ja mõnusat sõidukogemust pakkuv KONA on esimene elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Murranguline uustulnuk ühendab endas kompromissitult muljetavaldava elektrilise sõiduulatuse ning julge ja ruumika linnamaasturi stiili.

Garantii

Piiramatu meelerahu on sinu Hyundai standardvarustuses. Mitte ainult selle pärast, et sõiduk on ehitatud kõrgeimate võimalike kvaliteedistandardite järgi – sinu Hyundaiga kaasnev 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii on koostatud täpselt sama kvaliteetselt. Sõiduki akuploki garantii kehtib 8 aastat.

Hyundai elektriautoga saad aasta tasuta parkida EuroParkis!

Parkimistingimused
● Hyundai ja EuroPark’i koostöö võimaldab tasuta parkida kõigil Hyundai elektriautodel, mis on ostetud alates 1. oktoobrist 2020.
● Kõikides EuroPark tasulistes, EP tsooniga määratletud väliparklates saab elektriautot 1000 euro väärtuses tasuta parkida. Aluseks võetakse parkla tavahinnakiri. Parkimise algus ja lõpp peab olema fikseeritud läbi EuroPark mobiilirakenduse.
● EuroPark jätab endale õiguse määratleda ja muuta parklate valikut.
● Parkimise eelduseks on:
1. Hyundai esindusest väljastatud ankeedi täitmine ja EuroPark’ile oma andmete esitamine
2. Auto registreerimine EuroPark mobiliilirakenduses. Parkimise algus ja lõpp peab olema fikseeritud.
● Parkimiskrediit kehtib üks aasta alates parkimisõiguse saamisest. Pärast aasta täitumist hakkavad kehtima tavapärased tingimused.
● Hyundai elektriautodele väljastatud parkimsikrediit kehtib ainult ühel sõidukil – teist marki või teise numbriga sõidukile parkimiskrediit ei laiene.
● Parkimistingimuste eiramisel leppetrahv kuni 40 eurot.
● Parkimise aktiveerimiseks vajaliku ankeedi leiad siit.
● Kampaania kehtib kuni 31.12.2021.

Küsi pakkumist

Hyundai Bayon – Valmis vallutama uusi kõrgusi

UHIUUS BAYON

Tänu väljapeetud välimusele, ruumikale salongile ja kõrgele istumisasendile tunned alati, et eesolev tee on sinu kontrolli all.

Esmaklassiline turvalisus ja ühenduvus

Tipptasemel ühenduvus ja esmaklassiline turvavarustus, nagu navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik, annavad sulle enesekindluse igal valitud teel.

Rohkem ruumi, rohkem võimalusi

Suure pakiruumi ja ruumika salongiga uhiuus BAYON tagab, et saad teekonnale kaasa võtta kõik vajaliku.

Ole valmis igaks seikluseks

Tule tutvu uue mudeliga meie salongis!

Küsi pakkumist

Hyundai IONIQ 5

LAADIDES. STIILSELT.

Futuristliku ideeauto disaini ja hämmastava valikuga tipptasemel nutitehnoloogiaga IONIQ 5 on loodud selleks, et viia sind kaugemale – kiirema laadimise ja väljapeetud stiiliga.

Elektrilise liikuvuse tulevik on siin

IONIQ 5 ei ole tulevikuliikuvus, mida peab ootama, vaid tänase elu reaalsus. See murranguline elektriline CUV teeb sinust juhi – kompromissideta, aidates sul otsustada oma eluviisi ja mõju üle maailmas.

 • Jätkusuutlikkus – IONIQ 5 salongis kasutatakse rohkelt ökomaterjale. Suhkruroost saadud toorainet kasutatakse näiteks lae- ja salongipolstris ning istmekatetes. Selline lahendus on korduskasutatav ja ilus.
 • Tehnoloogia – IONIQ 5 on varustatud uuendatud 44-tollise esiklaasinäidikuga. Ühtlasi on tegemist esimese Hyundaiga, mis kasutab 2. taseme autonoomse turvalisuse tehnoloogiaid.
 • Ülikiire laadimine – IONIQ 5 on üks väheseid elektriautosid, mille akusüsteemi pinge on 800 volti. Akude laadimine on ülikiire, auto jõudlus alati kõrge ja kaal ning mahtuvus optimeeritud.

VÄLIMUS


ISELOOMULIK. IKOONILINE. EHE.

Ideeauto disain seeriatootmises

IONIQ 5 disain rõhutab puhtaid piirjooni ja minimalistlikke struktuure. Ainulaadne ette alla avatav kapott ulatub kogu auto laiusesse, minimeerides keredetailide tühimikke, tagades puhta ja kõrgtehnoloogilise välimuse. Iseloomulikud parameetriliste pikslitega LED-tuled on ainulaadne kalliskivikujuline disainielement, mis saab olema nähtav kõikidel tulevastel IONIQ-mudelitel.

Pimedast valgeks 256 piksliga

Näe ja ole nähtav – ikoonilise esiosa kroonijuveeliks on iseloomulikud 256 kuuppiksliga LED-esituled.

 

 

 

 

 

 

 

Jõuline ja särav tagaosa

Uuenduslik LED-tulede disain on ka tagaosas koos IONIQ 5 mudelile iseloomulike parameetriliste pikslitega esiletõstetud ristkülikukujulistes tagatuledes.

 

 

 

 

Eksklusiivsed 20-tollised kergmetallveljed

Aero-optimeeritud veljed rõhutavad veelgi disainikeelt, kiirates eksklusiivset elektriauto hõngu ja sulades ühte selle hoolikalt vormitud profiiliga.

SISERUUM


AVAR JA JÄTKUSUUTLIK

IONIQ 5 salongis ähmastuvad piirid sõitjate osa ja liikuvate osade vahel. Uus elektriautode platvorm annab võimaluse taasluua salongis täiesti uus siseruumi kogemus. Suurem tasane põrand, mugavalt reguleeritavad esiistmed, mida saab täielikult alla lasta, ja paindlik keskkonsool, mis liigub edasi-tagasi kogu salongi ulatuses, tagavad erakordse kogemuse.

Lõõgastavad istmed

Naudi esmaklassilist mugavust kahel täielikult lamamisasendisse kallutataval esiistmel. Lase seljatugi laadimise ajal alla värskendavaks puhkuseks kõigest ühe nupulevajutusega.

Liigutatav keskkonsool

Kohanda salong ümber vastavalt oma vajadustele. Võid lükata keskkonsooli tagumiste istmete juurde, et seal istuvad lapsed saaksid seda kasutada lauana.

Digitaalse laiekraaniga juhikoht

12,3-tolline teabe- ja meelelahutusekraan on sujuvalt integreeritud näidikuplokiga, et pakkuda juba standardvarustuses kõrgtehnoloogilist välimust ja hõlpsat juurdepääsu kõigile sõidu-, ohutus- ning teabe- ja meelelahutussüsteemi funktsioonidele.

TEHNILISED ANDMED


JÕUDLUSE UUS MAAILM

Hingetuksvõtva sõidudünaamika, sportautoliku kiirenduse ja lisavarustusena saadaval oleva nelikveoga pakub see murranguline elektriline CUV vapustavat jõudlust, olles ehitatud uuele tipptasemel platvormile, mis ei ole midagi vähemat kui tehnoloogiline verstapost sellel elektrisõidukite leviku ajastul.

 • Kiirendus – 100 km/h 5,3 sekundiga.
 • Kiirlaadimine – 10% → 80% umbes 18 min. 100 km sõiduulatust lisandub kiiremini kui 5 min.* * Laadimisajad võivad erineda sõltuvalt laadimistingimustest, sealhulgas laadija tüüp ja seisukord, akude temperatuur ja välistemperatuur kasutuskohas.
 • Uuendatud esiklaasinäidik – Täiesti uus esiklaasinäidik on ühendatud liitreaalsuse tehnoloogiaga.
 • Pagasiruum – Eesmine ja tagumine pakiruum.
 • Sõiduulatus – Naudi kuni 500 km sõiduulatust ühe laadimisega.* * Need väärtused on ligikaudsed. Selle mudeli elektritarbimise, heitmete ja sõiduulatuse ametlikke andmeid ei ole veel kindlaks määratud.

Garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka IONIQ 5 valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike, mida sa armastad, ilma et peaks auto pärast muretsema.

Hyundai SUV mudelivalik

Lõpuks ometi kaaslane, mis meeldib kõigile

Mõned autod on sellised, mis kohe meeldivad ega jää märkamatuks. Hyundai linnamaasturite enesekindel välimus, tehnilised uuendused ja mugav salong on valmis pakkuma kauakestvaid lahendusi sinu igapäevaste vajaduste rahuldamiseks.

Igal sõidukil meie SUV mudelivalikus on oma iseloom – täpselt nagu nende juhtidelgi. Soovid teada, milline mudel sobib sulle kõige paremini? Vaata kohe.

Uus Hyundai TUCSON

Uuel Tucsonil on jõuline, nurki rõhutav välimus. See väike pereautoks sobiv linnamaastur on seest ruumikas ja sisaldab rohkelt varustust. Esmakordselt on avatuna kujundatud salongis uudne puutetundliku funktsiooniga keskkonsool.

TUCSON on Euroopa autoostjate seas enimmüüdud Hyundai mudel. Uuendatud TUCSON on nüüd saadaval ka pistikhübriidina ja N Line’i sportlike välis- ja sisevarustuse disainirõhutustega, mis on inspireeritud Hyundai N mudelist.

Hind alates 22 990 €


Uus Hyundai KONA

Oma väljapoole suunatud disaini ja innovaatilise ühenduvusega paistab KONA

teiste hulgast silma. Ta pakub hulgaliselt tehnilisi uuendusi turvalisuse, mugavuse ning teabe- ja meelelahutussüsteemi osas.

Lisaks hübriid- ja täiselektrilisele mudelile on KONA valikus nüüd ka sportlik N Line’i versioon.

Ja enamgi veel: saadaval on Hyundai tippmudel KONA N. N-tusiast võib selle auto viia ükskõik kuhu – nii maanteele kui ka võidusõidurajale.

Hind alates 17 590 €

 


Uus Hyundai SANTA FE

Meie linnamaasturite perekonna lipulaev on nüüd veelgi eksklusiivsem: uue SANTA FE dünaamilise välimuse kõrval on erilist tähelepanu pööratud ka kvaliteetsetele materjalidele, uutele turvasüsteemidele ja täiendatud sõidutehnoloogiatele.

Klientide rõõmustamiseks on SANTA FE nüüd saadaval ka täishübriidina ja pistikhübriidina.

Hind alates 43 990 €

 

 


Tulemas: uus Hyundai BAYON

Uhiuus BAYON on väljast väike, kuid seest suur kompaktne linnamaastur, mis on loodud kustumatu mulje avaldamiseks. Varustatud hulga nutikate tehnoloogiatega, nagu oma klassi parim turvavarustus ja ühenduvusfunktsioonid, pakub uus mudel intelligentset tõhusust uuenduslike jõuülekandesüsteemidega.

Hinda ei ole veel teatatud. Saadaval suvel 2021.

 

 


Sina sõidad, meie hoolitseme ülejäänu eest

Valides Hyundai, saad alati kõrgeima kvaliteedi. Kvaliteedi, mida võid usaldada aastaid ja millele me anname nüüd veelgi laialdasema garantii.

 • 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii.
 • 8 aastat / 160 000 km võimsa liitiumioon-polümeeraku garantii (hübriid, pistikhübriid ja elektriautod).
 • 5 aastat maanteeabi.
 • 5 aastat iga-aastasi sõidukikontrolle