Null protsenti muret

Tee oma unistused teoks

Unistad sõitmisest uhiuue autoga ilma raske intressikoormata? Siis oled leidnud, mida otsid! Alanud on meie sensatsioonilise 0% intressiga liisingukampaania, mis muudab mängu kõigi autohuviliste jaoks.

 • Kaheks aastaks 0% liisinguintress. Ilma euriborita.
 • Müü oma vana auto meile ja kasuta saadud summat uue ostmiseks!
 • Kampaania kehtib peaaegu kõikidele Hyundai mudelitele:
  • i20
  • i30
  • BAYON
  • TUCSON
  • IONIQ 5
  • IONIQ 6

 

Hyundai pakub laia valikut kõige nõutumaid mudeleid kogu autoturul.

Alates mitmekülgsetest linnamaasturitest kuni suure sõiduulatusega

elektriautodeni – meil on olemas sõiduk, mis vastab täpselt sinu soovidele ja elustiilile.

Võta Hyundai suurepärase valikuga tutvumiseks ühendust meie sõbraliku müügikonsultandiga või külasta müügisalongi.

 

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2024 või seni, kuni autosid jätkub.

Hyundai BAYON näidispakkumine

Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 3.539% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 24 990 EUR, sissemakse 15%, jääkväärtus 35% ,krediidisumma käibemaksuga 21 241.51 EUR, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 100 000km, tagasimaksete arv 61, intressimäär aastas kuni 24 kuuni 0% ning alates 25 kuust on 1.99% + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 EUR. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Kõigi tarbija poolt krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 20 271.19 Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.citadeleleasing.ee ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Hyundai IONIQ 5 näidispakkumine

Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 3.502% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 53 990 EUR, sissemakse 15%, jääkväärtus 35% ,krediidisumma käibemaksuga 45 891.50 EUR, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 100 000km, tagasimaksete arv 61, intressimäär aastas kuni 24 kuuni 0% ning alates 25 kuust on 1.49% + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 EUR. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Kõigi tarbija poolt krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 42 790.15 EUR. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.citadeleleasing.ee ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Kõik sellel lehel olevad pildid on üksnes illustratiivsed.

Täiesti uus TUCSON. Revolutsiooniline disain. Elektriline jõudlus.

 

Ideeautost linnamaasturi revolutsioonilise disainini.

Täiesti uue Tucsoni uuenduslik disainikeel sai inspiratsiooni Hyundai Vision T SUV ideeautost, mida esitleti 2019. aasta autonäitusel AutoMobility LA-s. Uus Tucson on esimene Hyundai linnamaastur, mis on välja töötatud kooskõlas ettevõtte uue esteetilise sportlikkuse disainilahendusega.

Revolutsiooniline disain

Dünaamilised geomeetrilised vormid, teravad nurgad ja maailma esimesed parameetrilised peidetud esituled muudavad uhiuue Tucsoni välimuse võimsaks ja ainulaadseks.

Imeilus salong

Salongi elegantset lihtsust rõhutab segmendi juhtiva tehnoloogia sujuv integreerimine. Avasta täielikult kohandatava 10,25-tollise puuteekraani ja puutekonsooli digitaalne kogemus.  Meie disainerid loobusid füüsilistest nuppudest ja lülititest, nii et kõiki navigeerimis-, teabe- ja meelelahutussüsteemi, soojenduse ja kliimaseadme funktsioone juhitakse puudutades.

Multi-Air Mode’i tehnoloogia

Esmakordselt Hyundai sõidukis kasutatav Multi-Air Mode’i tehnoloogia koosneb nähtavatest ja märkamatutest kliimaseadme ja soojenduse õhutusavadest, mis õrna õhuvooluga loovad salongis meeldivama keskkonna. Reisijad tagaistmetel saavad valida neile sobiva temperatuuri.

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Esmaklassiline Krelli helisüsteem tagab kaheksa optimaalselt häälestatud kõlari ja bassikõlariga imelise ja jahmatavalt realistliku helikvaliteedi.

Bluelink®-i ühendatud autoteenused

Bluelink®-i ühendatud autoteenused toovad sujuva ühenduvuse otse sinu uude Tucsonisse, pakkudes hulgaliselt funktsioone, mis muudavad sõitmise mugavamaks ja nauditavamaks. Lisaks Bluelink®-i rakenduse paljudele funktsioonidele tulevad navigatsioonisüsteemiga viieks aastaks tasuta kaasa Hyundai Live-teenused.

Nutitelefoni juhtmevaba kiirlaadimine

Naudi oma nutitelefoni kiiret laadimist juhtmevabalt. Veelgi kiiremaks laadimiseks on 5 W laadimisvõimsust suurendatud 15 W-ni. Ülekuumenemise vältimiseks on seadmel integreeritud jahutusfunktsioon.

Kõige laiem valik elektrilisi jõuülekandesüsteeme

Olles välja töötatud heitmete vähendamiseks, ilma et see ohustaks sõidurõõmu, pakub uhiuus Tucson kompaktsete linnamaasturite segmendis kõige laiemat valikut elektrilisi jõuülekandeid. Võid valida bensiini- ja diiselmootoriga 48 V kerghübriidi või täishübriidmudeli vahel. Saadaval on ka bensiini- ja diiselmootoriga autod. Pistikhübriidmudelid tulevad turule 2021. aasta kevadel.

Tucsoni täishübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku. See mudel on saadaval 6-käigulise automaatkäigukastiga ning esi- või nelikveolisena. Siin on ka uue Tucsoni kõige võimsam jõuülekandesüsteem: 230 hj ja 350 Nm pöördemoment, seega ei pisenda heitmete vähendamine sõidurõõmu.

Hyundai on välja töötanud maailma esimese mootori klappide avatuskestuse seadesüsteemi (CVVD) tehnoloogia. See optimeerib mootori jõudlust ja kütusekulu, olles samal ajal keskkonnasõbralik. Klapikontrolli tehnoloogia reguleerib klappide avamise ja sulgemise kestust vastavalt sõidutingimustele.

Hübriid

Elektrifitseeriv ökonoomsus. Hübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku.

Pistikhübriid

Elektriline, kui seda soovid. Bensiinimootoriga, kui seda vajad. Pistikhübriid on saadaval 1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootoriga ja 66,9 kW elektrimootoriga. Suurim võimsus on 265 hj ja suurim pöördemoment 350 Nm.

48 V kerghübriid

Säästa 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal täiendava pöördemomendiga.

Bensiinimootor

1,6-liitrine T-GDi-mootor on varustatud CVVD-tehnoloogiaga, mis optimeerib mootori jõudlust ja kütusesäästu, olles samas ka keskkonnasõbralik.

Diiselmootor

1,6-liitrine CRDi Smartstream-diiselmootor on saadaval 115 hj ja kuuekäigulise manuaalkäigukastiga ning kaherattaveolisena.

Kontrollides iga ratta summutusjõudu, vähendab elektrooniliselt kontrollitav vedrustus veeremist, põiki- ja vertikaalset liikumist, et parandada sõitmist ja juhitavust.

Lumi? Liiv? Muda? Ei mingit probleemi. Maastikurežiimide valik võimaldab mugavalt vahetada sõidurežiime, et optimeerida jõudlust ja nelikveo seadeid erinevate sõidutingimuste jaoks. Tucsoni uuenduslik HTRAC™ nelikveosüsteem pakub optimaalset juhitavust ja jõudlust kurvides.

Naudi suuremat meelerahu koos oma klassi parima turvalisusega

Klassi parima juhiabisüsteemide ja uuenduslike funktsioonidega aktiivse turvavarustusega annab uhiuus Tucson sulle ja kõigile, kes sulle kallid, veelgi enam meelerahu.

Kaugjuhitav parkimisabiline

Uhiuus Tucson suudab ise parkida või parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab ise tagurdada parkimiskohale vaid ühe nupulevajutusega.

Maanteel sõidu abisüsteem

Esmakordselt on uhiuue Tucsoni varustuses maanteel sõidu abisüsteem. See juhiabisüsteem ühendab sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja navigeerimispõhise intelligentse isekohanduva kiirusehoidiku, kasutades andureid ja kaardiandmeid, et tagada ohutu sõitmine ja reguleerida sõiduki kiirust automaatselt piirkiiruse alal.

Pimenurga jälgimismonitor

Nüüd on uue Tucsoni digitaalnäidiku ekraanil nähtavad vasak- ja parempoolsed tahavaated. Kaamerad lülituvad tööle, kui reavahetusel lülitada sisse suunatuli.

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Süsteem pidurdab automaatselt, kui tuvastab eessõitva auto ootamatu pidurdamise või sõiduki ees oleva jalakäija või ratturi. Nüüd on seda täiendatud ristmikul pööramise funktsiooniga, mis aitab ära hoida laupkokkupõrke ristmikul vasakpööret tehes.

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka uus Tucson valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema. Lisaks sellele on uue Tucsoni ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda põhivarustuse osana.

Küsi pakkumist

Hyundai i20

 

TURVALINE VALIK

Uhiuuel i20-l on silmapaistev disain ja jõulised stiilielemendid, mis on saanud inspiratsiooni Hyundai N-i suure jõudlusega seeriast. Lisaks on see varustatud nutika tehnoloogiaga, sealhulgas uuenduslike turva- ja oma klassi parimate ühenduvusfunktsioonidega.

Turvaliseks loodud. Ühenduseks loodud. Sinule loodud

Välimus

OLE STIILSELT SILMAPAISTEV

Elegantne ja rabav uhiuus i20 on lihtsalt ilus. Võrreldes oma eelkäijaga on see laiem, pikem ja madalama katusega ning saanud inspiratsiooni Hyundai esteetiliselt sportlikult disainifilosoofialt – energiliste proportsioonide, stiili ja tehnoloogia harmooniline kooslus.

Kaarjatele täis-LED-esituledele annavad dünaamilist aktsenti eredad päevatuled, mis on tagumise osaga visuaalselt ühendatud, et luua ainulaadne välimus. Omapärane esipõrkeraud on ümbritsetud esileküündivate õhu sisselaskeavade ja uue julge võrgukujundusega iluvõrega, et anda võimas esmamulje.

Uuesti disainitud tagapõrkeraud rõhutab uue i20 dünaamilist välimust, mille tulemuseks on auto, mis õhkab sportlikkust igast küljest. Voolujoonelised Z-kujuga LED-universaaltuled sirutuvad üle pagasiruumi luugi, ühendades tagumised tuled väga ainulaadsel viisil.

Kahetooniline katus

Kohanda oma sõiduki välimust kahetoonilise stiilivalikuga, kus katus on toonis Phantom Black. Loo auto, mis vastab ideaalselt sinu maitsele.

17-tollised valuveljed*

Sõida stiilselt uue disainiga 17-tolliste valuvelgedega, mis täiustavad auto teel domineerivat hoiakut veelgi enam.

* Valikuline lisavarustus

KVALITEETNE, KÕRGTEHNOLOOGILINE SALONG

Hyundai disainerid on loonud värske välimuse, rakendades ruumikas ja modernse atmosfääris laia valikut uudseid esteetilisi ja tehnilisi lahendusi. Uksed ümbritsevad armatuurlauda elegantsel ja sensuaalsel viisil, mis on inspireeritud looduses leiduvatest kujunditest. Nende kuju sobib ideaalselt armatuurlauaga ja LED-meeleoluvalgustus tekitab juhikohale elegantselt tagasihoidliku sinise aktsendi.

Tõeline ilu tuleb seest

Uhiuue i20 salong on täiesti ümberkujundatud ja sellel on kolm istmedisainivalikut.

ÜHEVÄRVILINE MUST – Ajatu klassik: lihtne, kuid elegantne ja stiilne – kindel valik neile, kes eelistavad tagasihoidlikku salongi.

MUST JA HALL – Musta ja halliga värvilahendus lisab rõhutatud õmblusi, andes uuele i20-le sportlikke jooni, mis on nähtavad ka auto sees.

LAIMIROHELINE – Ühtaegu elav ja peen, laimirohelise valiku õmblused tõstavad esile uue i20 dünaamilise iseloomu.

10,25-tolline puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

* Comfort- ja Style-mudelil lisavarustuses.

LED-meeleoluvalgustus – Öised sõidud tekitavad alati erilise sõidukogemuse. Õrnad, peenhäälestatud LED-ümbrustuled lisavad su reisile meeldiva valguskihi.

Style-mudeli põhivarustuses.

Uus 10,25-tolline digitaalekraan ja kolm sõidurežiimi.* – Uus 10,25-tolline digitaalekraan kuvab olulise sõiduteabe juhi ette ja keskele. Saad digitaalselt kuvada oma kiiruse, energiavoo (ainult Hybrid) või SmartSense’i juhiabisüsteemid. Sõltuvalt valitud juhtimisrežiimist (Normal, Eco, Sport) muutuvad digitaalekraani värvid ja vastav graafika.

* Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.

Jõudlus

SUUREM JÕUÜLEKANDESÜSTEEMI VALIK. ÖKONOOMSEM

Vali kolme ainulaadse mootori konfiguratsiooni vahel. Mudelivaliku eesotsas on kolmesilindriline 1,0 T-GDi bensiinimootor (120 hj) 48-voldise kerghübriidsüsteemiga – loodud selleks, et viia uus i20 sportlik olemus teele. See aitab vähendada kütusekulu ja CO2-heiteid 3–4% ning on saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga. Valida saab ka 1,0 T-GDI bensiinimootori (100 hj), millel on 6-käiguline manuaalkäigukast või 7-käiguline DCT-automaatkäigukast, või 1,2 MPI bensiinimootori (84 hj) 5-käigulise manuaalkäigukastiga.

Energiatagastussüsteem

Stop & Go, generaatori haldamissüsteem ja madala veeretakistusega rehvid täiendavad energiatagastussüsteemi: kui autol on liikudes käik sees, aga seguklapp suletud, toodab mootori pidurdusjõud kineetilist energiat, mis muudetakse elektriks ja salvestatakse akusse. See vähendab nii kütusekulu kui ka heitgaase.

Uus 48 V kerghübriidi jõuülekandesüsteem

Säästa i20 uue 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. See toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal lisa-pöördemomendiga.

Mugavuskäivitus – See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Kiirendamine – Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksem CO 2 -heide ja kütusekulu.

Ühtlase kiirusega sõitmine – Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

Regeneratiivpidurdus – Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Laiendatud start-stop – See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, umbes kiirusel 30 km/h. Aeglustamisel kiirusele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

Ühenduvus

SAA ÜHENDUST OMA UHIUUE i20-GA

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega* saad oma i20 kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

Hyundai Live-teenuste* tellimusega kaasnevad liiklusteave, tanklate asukohad ning samuti ka ilmateade.

* Lisavarustus Comfort- ja Style-mudelitele.

10,25-tolline puuteekraan* – Uhiuus i20 pakub uuenduslikku tehnoloogiat, et muuta su elu lihtsamaks. Sellele valikulisele 10,25-tollisele puuteekraanile on integreeritud 3D-navigeerimine, meedia- ja ühenduvusfunktsioonid.

* Comfort- ja Style-mudelil lisavarustuses, Style-mudelil standardvarustuses.

8-tolline puuteekraan*8-tollisel puuteekraanil on ka juhtmevaba nutitelefoni peegeldus, mis võimaldab oma nutitelefoni Apple CarPlay või Android Auto abil ühendada ja peegeldada.

* Standardvarustuses Comfort- ja Style-mudelitele.

Esmaklassiline Bose® helisüsteem*

Naudi uhiuue i20 tipptasemel Bose® helisüsteemiga suurepärast helielamust. Selle kaheksa kõlarit, sh bassikõlar, on disainitud ühilduma auto sportliku stiiliga, pakkudes sulle helielamust, mis on sama dünaamiline kui uhiuue i20-ga sõitmine.

* Saadaval ainult koos navigatsioonipaketiga Style-mudelile.

Ohutus

Hyundai SmartSense

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub uus i20 oma klassi kõige laiaulatuslikumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle parem turvalisus ja rahulikum meel. Paljud saadaolevad funktsioonid ei ole harilikult saadaval selle klassi autodes.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

Sõiduraja jälgimise abisüsteem – Uhiuue i20-ga tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0–180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

* Saadaval Smart Cruise-paketiga Comfort-mudelile ja Safety-paketiga Style-mudelile.

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem* – Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt.

* Saadaval Style-mudelile Safety-paketiga.

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

See nutikas funktsioon on uue i20 Hatchbackil standardvarustuses. See kasutab esikaamerat, et anda juhile linnaliikluses märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik* – See kasutab tipptasemel navigeerimissüsteemi, et olla valmis maanteel eelseisvateks kurvideks või sirgeteks, ning reguleerib ohutumaks sõitmiseks kiirust.

* Valikuline lisavarustus.

Parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem tagurdamisel* – See süsteem annab sulle lisakindluse, kui tagurdad uue i20-ga kitsastesse parkimiskohtadesse. Kui süsteem tuvastab kokkupõrkeohu, lülitab see automaatselt pidurid sisse.

* Saadaval navigatsioonipaketiga Style-mudelile.

TARK KIIRUSEPIIRANGU ABISÜSTEEM – Kiirusepiirangu ületamisel ilmuvad helilised ja visuaalsed märguanded. Manuaalse kiiruspiirikuga suudab see auto kiirust automaatselt kohandada.

PIMENURGA JÄLGIJA KOOS KOKKUPÕRKE VÄLTIMISE ABIGA* – Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas olevast liiklusest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

* Saadaval Style-mudelile Safety-paketiga.

ESIKOKKUPÕRKE VÄLTIMISE ABISÜSTEEM – See i20 standardvarustusse kuuluv süsteem skaneerib radari ja kaameraga teed auto ees ning pidurdab automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki ja teele astunud jalakäija või ka jalgratturi*.

* Jalgratturihoiatusega täiendatud funktsioon on saadaval Safety-paketiga Style-mudelile.

Küsi pakkumist

Lihtne püüda!

Laoautod kiirelt kätte

Unistad uuest autost? Tee oma unistus teoks! Õngitse endale üks kohe saadaval olev laoauto. Välja tõmbamist ootavad Hyundai i30, KONA hübriidautod ja paar Suzuki mudelit – Swift ja Ignis.

Laoautod kiirelt kätte

Unistad uuest autost? Tee oma unistus teoks! Õngitse endale üks kohe saadaval olev laoauto. Valik on lai.

 

Hyundai KONA laoauto Topautost

Hyundai laoautod

Vaata valikut

 
Suzuki Vitara laoautod Topautost

Suzuki laoautod

Vaata valikut

 

Laoautosid on piiratud kogus, nii et tasub kiire olla ja meeldiv auto ära krabada.

Küsi pakkumist

Hyundai SUV mudelivalik

Lõpuks ometi kaaslane, mis meeldib kõigile

Mõned autod on sellised, mis kohe meeldivad ega jää märkamatuks. Hyundai linnamaasturite enesekindel välimus, tehnilised uuendused ja mugav salong on valmis pakkuma kauakestvaid lahendusi sinu igapäevaste vajaduste rahuldamiseks.

Igal sõidukil meie SUV mudelivalikus on oma iseloom – täpselt nagu nende juhtidelgi. Soovid teada, milline mudel sobib sulle kõige paremini? Vaata kohe.

Uus Hyundai TUCSON

Uuel Tucsonil on jõuline, nurki rõhutav välimus. See väike pereautoks sobiv linnamaastur on seest ruumikas ja sisaldab rohkelt varustust. Esmakordselt on avatuna kujundatud salongis uudne puutetundliku funktsiooniga keskkonsool.

TUCSON on Euroopa autoostjate seas enimmüüdud Hyundai mudel. Uuendatud TUCSON on nüüd saadaval ka pistikhübriidina ja N Line’i sportlike välis- ja sisevarustuse disainirõhutustega, mis on inspireeritud Hyundai N mudelist.

Hind alates 22 990 €


Uus Hyundai KONA

Oma väljapoole suunatud disaini ja innovaatilise ühenduvusega paistab KONA

teiste hulgast silma. Ta pakub hulgaliselt tehnilisi uuendusi turvalisuse, mugavuse ning teabe- ja meelelahutussüsteemi osas.

Lisaks hübriid- ja täiselektrilisele mudelile on KONA valikus nüüd ka sportlik N Line’i versioon.

Ja enamgi veel: saadaval on Hyundai tippmudel KONA N. N-tusiast võib selle auto viia ükskõik kuhu – nii maanteele kui ka võidusõidurajale.

Hind alates 17 590 €

 


Uus Hyundai SANTA FE

Meie linnamaasturite perekonna lipulaev on nüüd veelgi eksklusiivsem: uue SANTA FE dünaamilise välimuse kõrval on erilist tähelepanu pööratud ka kvaliteetsetele materjalidele, uutele turvasüsteemidele ja täiendatud sõidutehnoloogiatele.

Klientide rõõmustamiseks on SANTA FE nüüd saadaval ka täishübriidina ja pistikhübriidina.

Hind alates 43 990 €

 

 


Tulemas: uus Hyundai BAYON

Uhiuus BAYON on väljast väike, kuid seest suur kompaktne linnamaastur, mis on loodud kustumatu mulje avaldamiseks. Varustatud hulga nutikate tehnoloogiatega, nagu oma klassi parim turvavarustus ja ühenduvusfunktsioonid, pakub uus mudel intelligentset tõhusust uuenduslike jõuülekandesüsteemidega.

Hinda ei ole veel teatatud. Saadaval suvel 2021.

 

 


Sina sõidad, meie hoolitseme ülejäänu eest

Valides Hyundai, saad alati kõrgeima kvaliteedi. Kvaliteedi, mida võid usaldada aastaid ja millele me anname nüüd veelgi laialdasema garantii.

 • 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii.
 • 8 aastat / 160 000 km võimsa liitiumioon-polümeeraku garantii (hübriid, pistikhübriid ja elektriautod).
 • 5 aastat maanteeabi.
 • 5 aastat iga-aastasi sõidukikontrolle