Hyundai Tucson pälvis Geeniuse põhjalikus testis parima linnamaasturi tiitli!

Eesti suurim autoportaal Autogeenius viis läbi põhjaliku testi ning pani ritta 50 parimat linnamaasturit. Ülitihedas konkurentsis saavutas esikoha Hyundai Tucson, mis pälvis kuuest kogenud autoajakirjanikust žürii poolehoiu kui linnadžiip, mis paistab positiiivselt silma nii oma välimuse kui ka kasutusomaduste poolest ning mis on kõiki auto olulisi aspekte arvesse võttes kenasti tasakaalus.

Autogeeniuse ekspertide sõnul on Tucsoni sõitjateruum piisavalt avar ning ka pakiruumi oma 620 liitriga oma klassi üks mahukamaid. Ajakirjanike poolehoiu tõi Tucsonile lai mootorivalik, mille seas on nii otto- kui ka diiselmootoreid, poolhübriide ning täishübriid. Täpi i-le pani Autogeeniuse ekspertide sõnul aasta lõpus uuenenud Tucsoni disain, mis on julge ja silmapaistev, ent hea maitse piiridesse jääv nii seest kui ka väljast.

Autogeenius soovitab 1,6liitrise poolhübriidbensiinimootoriga, automaatkäigukasti ning Style-varustusega Hyundai Tucsoni versiooni, mis maksab 26 990 eurot.

Kogu autotesti on võimalik lugeda siit:

https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/suur-linnamaasturite-edetabel-parimast-halvimani-kuni-30-000-euro-eest/

Autogeeniuse põhjendust, miks esikohale platseerus just Hyundai Tucson, saab lugeda siit: https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/suur-linnamaasturite-edetabel-miks-on-just-need-maasturid-parimad-mida-hetkel-eestis-osta-saad/