Peugeot 208

PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett. Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. 208 on saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

VASTUPANDAMATU DISAIN

SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN

PEUGEOT 208 mudelist kiirgab silmatorkavat isikupära. Sõiduki madal siluett, pikk kapott ja ahvatlevad kumerused toovad esile selle masina lummavalt sportliku iseloomu. Ergastes ja isikupärastes värvides saadaval 208 on tõeline pilgupüüdja. Sõiduki veenvat iseloomu rõhutavad Black Diamond katus ning läikivmustad rattakoopa ja aknaklaasi ääred, samuti teemantlõikega valuveljed.

HÜPE JÄRGMISE GENERATSIOONI TEHNOLOOGIASSE

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salongis tervitab teid PEUGEOT’ uus, viimase põlvkonna i-Cockpit® 3D. Juhtimise erksus ja intuitiivsus on omandanud uued mõõtmed tänu kompaktsele ja integreeritud juhtsüsteemidele, roolilt konfigureeritavale digitaalsele 3D näidikuteplokile, suurele 10’’ puutetundlikule HD ekraanile ja seitsmele klaviatuuri stiilis lülitile. Lisaks on teil  võimalus valida veel ka 8 erivärvi miljöövalgustuse vahel.

RÕÕM VALIKUVABADUSEST

Uus kohandatav ja tõhus platvorm

Peugeot 208 linnaauto põhineb uuel, moduleeritaval ja erinevate jõuallikate kasutamise toega CMP/eCMP platvormil, mis võimaldab teil valida sisepõlemismootori (bensiin/diisel) või elektrilise mootori vahel ilma kompromisse tegemata.

Olenemata valikust on teile tagatud nii kõrgest klassist jõudlus kui ka sõiduomadused: eeskujulik teelpüsivus, optimeeritud mass, manööverdatavus, heli- ja soojusisolatsioon ehk kõik mis vaja, et muuta teie sõidukogemus nauditavaks.

Sisepõlemismootorite valik

Viimase põlvkonna Euro6 suure jõudlusega, tõhusad bensiini- ja diiselmootorid meeldejääva sõiduelamuse kogemiseks:

 • PureTech
 • BlueHDi

Need mootorid on lisaks tänu optimeeritud kütusekulule saavutatud säästlikkusele veel kõik varustatud ka Stop & Start süsteemiga.

8-käiguline EAT8 automaatkäigukast

Avasta uue, 8-käigulise, käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise impulssjuhtimisega EAT8 käigukasti jõudlus ja erksus.  Kiired ja sujuvad käiguvahetused toimuvad tänu Quickshift tehnoloogiale mängleva kergusega.

Elektrimootor

Kogege meeldivaid ja tugevaid elamusi, täielikus vaikuse- ja mugavuse mullis. Seda võimaldavad:

 • Elektrimootori võimsus 100 kW (136 hj)
 • Erksus tänu suurele pöördemomendile 260 Nm
 • Läbisõiduulatus kuni 362 km WLTP järgi

OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID

PEUGEOT 208 uue linnaautoga on teie käsutuses hulgaliselt nutikaid ja ohutust suurendavaid juhiabisüsteemei teie igapäevaste sõitude lihtsustamiseks.

Küsi pakkumist

Avastage 5008

7-kohalise linnamaasturi kohta üllatavalt sportliku ja voolujoonelise disainiga uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on läbinud värskenduskuuri, omandades homse päeva disainielemendid juba täna. PEUGEOT i-Cockpit juhikoht ning premiumklassi mugavusvarustus ümbritsevad teid esmaklassilise luksuse ja rohkete võimalustega, sõiduga kaasnev nauding  ületab teie ootusi.

JULGE DISAIN

Uuenduskuuri läbinud, 7-kohalise PEUGEOT 5008 linnamaasturi disain pakatab elegantsist ja täiuslikkusest, võimaldades hämmastava tasakaalu võimsuse ja nägususe vahel.

Uue, raamita iluvõrega ning margikohase tuledesignatuuriga on täiuslikult ühtne, skulptuurne ja isikupärane, mida rõhutavad omakorda uus pamper ja külgmised läikivmustad õhuvõtuavad.

Kere disaini hoogsust ja sportlikkust rõhutab veelgi kroomitud liist, mis saab alguse esituledest ning kulgeb kuni tagaspoilerini välja, kusjuures linnamaasturile omast lennukat graatsiat atleetlike, väljapeetud kumeruste juures toonitavad uued 19’’ teemantlõikega „San Francisco” valuveljed.

TEHNOLOOGIA TIPPKLASS

PEUGEOT’ moderniseeritud, innovaatiline ja ergonoomiline i-Cockpit® pakub roolis olles erakordse juhtimiselamuse.
Mugavamaks manööverdamiseks kompaktse rooliga ja juhtlülituste hõlbustamiseks seitsmeklahvilise „Toggle switches” nupustikuga varustatud uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on nüüdsest uue, 10-tollise puutetundliku HD keskekraaniga ja uue digitaalse, 12,3-tollise, kõrgresolutsiooniga, pilku teel pööramata võimaldava näidikuplokiga, mille kõik funktsioonid on ühtviisi kohandatavad ning võimaldavad kogu juhtimiseks vajaliku info kuvamise vahetult juhi vaatevälja.

TÕHUSATE MOOTORITE VALIK

Ühtviisi nii erksa kui ka hea juhitavusega uus PEUGEOT 5008’t iseloomustab kõrgest klassist dünaamilisus premiumklassi sedaani helisummutuse juures.
Masin on saadaval Peugeot’ viimase põlvkonna PureTech bensiinimootoriga või BlueHDi diiselmootoriga, mis täidavad Euro 6 nõuded ja on kõik varustatud „Stop&Start” süsteemiga:

 • 1,2-l PureTech 130 mootor, S&S, kuuekäigulise BVM6 manuaalkäigukastiga
 • 1,2-l PureTech 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • 1,6-l PureTech 180 mootor kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • 1,5-l BlueHDi 130 mootor, S&S, kuuekäigulise BVM6 manuaalkäigukastiga,
 • 1,5-l BlueHDi 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga,
 • 2,0-l BlueHDi 180 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga

Tõhusate mootoritega, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga , optimeeritud kaalu ja üliväikese pöörderaadiusega uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on ühtviisi nii ergas kui ka eeskujuliku juhitavuse ning vaevatu ja täpse manööverdatavusega, muutes kõik sõidud erakordselt nauditavateks.

TEHNOLOOGIA

Teel on teie kaaslasteks hulgaliselt uue PEUGEOT 5008 juhiabisid nagu näiteks viimase põlvkonna automaatne hädapidurdus või siis liiklusmärkide laiendatud tuvastussüsteem jne.

Linnaliikluses on teie käsutuses näiteks muretu juhtimise tagav manööverdus- ja parkimisabi: 360° tagurduskaamera ja Park Assist süsteem.

Küsi pakkumist

TASUTA KODULAADIJA JA AASTANE LAADIMISKAART

Kampaania raames saab Peugeot ametlike edasimüüjate juurest ostetud elektrilise Peugeot e-208 või Peugeot e-2008 mudeliga kaasa tasuta Enefit VOLT kodulaadija (ABB Terra AC Wallbox 22 kW) ning 500 € eest laadimiskrediiti Enefit VOLT avalikus laadimisvõrgustikus.

PEUGEOT e-208 on esimene PEUGEOT uue põlvkonna täiselektriline mudel, mis on alates turule tulekust võitnud ridamisi mainekaid auhindu. e-208 aku on 50 kWh ja elektrimootori võimsus on 136hj (100 kW), mis lubab ühe laadimisega sõita kuni 340 kilomeetrit (WLTP). Jõuallikas toetab kiirlaadimist kuni 100 kW, saavutades 80-protsendilise täituvuse kõigest 30 minutiga.

Peugeot e-208 nooruslikku ja sportlikku disaini rõhutavad madal siluett ja jõulised kerejooned, mis koos erksa värvivalikuga teevad autost tõelise pilgupüüdja.

 

TASUTA KODULAADIJA

Kampaanias pakutav Enefit VOLT kodune laadimisjaam on lihtne, kuid võimekas lühendades elektriauto laadimisaja 4-8 tunnile.

Enefit Volt ABB Terra AC Wallbox 22 kW laadija on parima hinna ja kvaliteedisuhtega seade, mis on varustatud ekraaniga ja võimaldab seega mugavalt jälgida laadimiskiirust ning -aega. Tänu heale ühenduvusele ja nutikale funktsionaalsusele pakub laadija nii täna kui ka tulevikus kõige optimeeritumat laadimist.

Laadimisjaam on 3-faasiline, kuni 32A. Komplekti kuulub ka integreeritud laadimiskaabel (5m).

Elektriauto laadimine kodus või töö juures on mugav ja soodne lahendus, mis sobitub sujuvalt igapäevaellu.

 

 

TASUTA AASTANE LAADIMISKAART

Tasuta aastane kiirlaadija kaart on kasutatav kõikides Enefit VOLT laadimisjaamades kuni sellele kaardile deponeeritud summa ulatuses.

Kehtib kuni terve summa (500 €) ära kasutamiseni ja ei ole limiteeritud kindla perioodiga. 500 € krediit on arvutatud tavatarbija aastase läbisõidu (10 000 km) ja laadimisvõrgustiku hinnakirjaga alusel.

 

Küsi pakkumist

PARTNER & RIFTER GARANTII – Läbisõidupiiranguta

USALDUSVÄÄRSED JA PRAKTILISED

Vastupidavad ja kaasaegsete ohutussüsteemidega varustatud Partner ja Rifter on praktilised sõidukid, mida ühendavad hästi läbimõeldud lahendused, mugav reisijateruum ja ergonoomiline i-Cockpit juhikoht.

Nüüd pakume enneolematult head garantiid Peugeot Partner ja Rifter mudelitele – 5 aastat labisõidupiiranguta.

Küsi pakkumist

PEUGEOT 508 SW

Avastage uus PEUGEOT 508 SW: universaalkerega, meeldejääva väljanägemisega mudel, milles on ühendatud tippklassi mugavus, universaali ruumikus ning kupee sportlikkus koos premium klassi kvaliteedi ja tehnoloogiliste lahendustega.

PIIRE NIHUTAV UNIVERSAAL

Vabastage oma meeled.
Oma voolujoonelise kuid sportliku stiiliga, jõulise kontuuri, väljendusrikka iluvõre ning 19-tollistei velgedega on uus PEUGEOT 508 SW kaasaegse, ühtviisi nii malbe kui ka sportliku elegantsi musternäidis. Tagaosas toovad sportlikkuse esile kroomitud, kahe toruga summutiotsadi ning läikivmusta dekoratiivribaga on ühildatud uus, ainukordse 3D efektiga täis LED tulederibai.

LIHTSALT ERAKORDNE

Kõige aluseks on kontseptsioon ja teostus.
Kontseptsiooni lähtekohtadeks on kompromissitu esteetilisus ja praktilisus, millele tuginevalt loodi universaalkerega mudel, mis on meeldejääva disainiga ja milles on ühendatud tippklassi mugavus, SW ruumikus, kupee sportlikkus jne. Kuid ennekõike iseloomustab seda autot täiuslikkus igas elemendis.

KONKURENTSITU PEUGEOT i-COCKPIT TEIE KÄSUTUSES

Juhikoht tulevikust.
Oma kompaktse rooliga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava head-up näidikuteplokiga ja puutetundliku 10” HD ekraanigai on uue, tippklassi PEUGEOT 508 SW mudeli i-Cockpit® juhikeskond ülimalt ergonoomiline ning pakub enneolematuid sõiduelamusi.
Võtke koht sisse ja tundke rõõmu AGRi, kogu selja massaažifunktsiooniga istmetesti ning Hi-Fi FOCALi puhtast ja perfektsest helist.

KÕRGENDATUD REAALSUSTAJU TEIE VAATEVÄLJAS

Teravdatud nähtavus.
Infrapunakaameraga varustatud Night Visioni tehnoloogia hõlbustab jalakäijate või loomade märkamist teel. Koos juhiabidega nagu Full Park Assisti parkimisabi, adaptatiivne püsikiiruse hoidja koos Stop & Goi funktsiooniga ja sõiduraja hoidmise süsteemi, on sõiduk käsitletav sisuliselt isejuhtivana.

RUUMIKUS TEIE KÄSUTUSES

Palju kasulikku ruumi.
Mootori jõul liikuva, käed vabad tagaluugigai, madala laadimislävega ja kõrge koorma turvavõrgugai varustatud pagasiruum on erakordselt ruumikas ning hõlpsalt ligipääsetav. Optimaalse ruumijaotusega ja paljude panipaikadega salongis on PEUGEOT 508 SW mudelis varasemast kordades rohkem praktilisi võimalusi asjade käepäraseks paigutamiseks sõidukis.

TEE ON TEIE PÄRALT

Pange paika oma liikumisteekond.
Uus, universaalkerega PEUGEOT 508 SW tippklassi mudel tagab sujuva sõidu ja kõrgklassi teelpüsivuse tänu reguleeritavale vedrustuselei. Tõhusad PureTech ja BlueHDi mootorid koos EAT8 automaatkäigukastiga tagavad maksimaalse sõidurõõmu ja enneolematu juhtimiskogemuse.

Küsi pakkumist

Tule proovisõidule

UUS 508 KUPEE-SEDAAN

Avastage uus PEUGEOT 508. Tegemist on julge välimuse ja jõulise iseloomuga radikaalse kupee-sedaaniga, mis ei tee kompromisse disainis ning pakub parimat võimalikku tipptehnoloogiat tagamaks ülim sõiduelamus.

Samm tulevikku.
Oma madala ja dünaamilise kuju, agressiivse esiosa ja atleetliku stiiliga uus PEUGEOT 508, tõsine premium kupee-sedaan avab ukse uude, sportlikkuse ja elegantsi ajastusse. Skulptuursed jooned, isikupärane iluvõre ja uus LED päevatulede signatuur rõhutavad kõik selle rafineeritud, julget ja innovaatilist iseloomu.

LEPPIGE ÜKSNES PARIMAGA

Läbimõeldud disainiga on tagatud kompromissitu esteetilisus ja kvaliteet: hästi tasakaalustatud proportsioonid, aknaraamideta uksed, viimistlus ja ergonoomilise paigutusega juhtimisseadmed on kõik viimse kui detailini läbi mõeldud ning iga element on tükike elegantsi ja täiuslikkuse tasakaalust.

VÕTKE KOHT SISSE PEUGEOT KONKURENTSITUS i-COCKPIT®’s


Nautige ergonoomilist ja head nähtavust pakkuvast juhtimisasendist kompaktse rooliratta taga, seadistage vastavalt enda vajadustele head-up digitaalne näidikuplokk ja puutetundlik 10” HD ekraan. Luksuslikud ja mugavad, mitmepunkti massaažifunktsiooniga istmed tagavad konkurentsitu sõiduelamuse ning FOCAL® Hi-Fi helisüsteem pakub kristallpuhast heli.

MAKSIMAALNE EFEKTIIVSUS

Unustage kompromissid.
PEUGEOT 508 mudeli käsutuses on uued tõhusad PureTech või BlueHDi mootorid ja 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast, et teil oleks alati olemas maksimaalne võimsus ning madalad CO2 heitmeted.

MÄRKA MÄRKAMATUT

Et miski ei jääks märkamatuks.
Infrapuna kaamera sõiduki esiosas toob teie käsutusse Night Vision tehnoloogia, mis hõlbustab jalakäijate ja loomade tuvastamist pimedal teel. Uudse ning tippklassi ohutusvarustuse ja juhiabi süsteemidega varustatud PEUGEOT 508’ga avastate kõrgtehnoloogia täiesti uues tähenduses.

TUNNETAGE TEED JA NAUTIGE SÕITU

Inspireeriv sõidunauding.
Oma, aktiivvedrustusest toetatud täpse juhitavuse, seadistatava roolisüsteemi ja konkurentsitu teelpüsivusega viib uus PEUGEOT 508 teie sõidunaudingu ja liikumisvabaduse täiesti uuele tasemele.

Küsi pakkumist

Tule proovisõidule