UUS PEUGEOT 3008 LINNAMAASTUR

Tutvuge uue PEUGEOT 3008 linnamaasturiga ja selle ainukordse stiiliga, mis paneb linnamaasturite seas puhuma täiesti uued tuuled. Teotahtelisust rõhutavas stiilis on jõulisus ühendatud elegantsiga ja hämmastav dünaamilisus on kooskõlas sõiduki nägususega. Eksklusiivne PEUGEOT i-Cockpit® armatuur koos juhikohal ja salongis peituvate uuenduslike ja tipptehnoloogiliste lahendustega on töötatud välja heaolu ja ohutuse tagamiseks nii juhile kui reisijatele. Mudel on saadavalt PISTIKHÜBRIIDINA, BENSIINI- JA DIISELMOOTORIGA, mis tagavad teile tippklassist sõiduelamuse.

Uue PEUGEOT 3008 välisilmest kiirgab varjamatut isikupära, mille juures on leitud hämmastav tasakaal jõulisuse ja maitsekuse vahel. Sõiduki uus esiosa, mis paneb linnamaasturite segmendis puhuma uued tuuled, ei jäta kahtlust silmapaistvast isikupärast. Premium-klassi mudel sillutab teed julge pealehakkamise ja modernsuse ajajärku.

„BLACK PACK” ERISEERIA

Rõhutage uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi potentsiaali veelgi, tuues samas esile auto varjamatu elegantsi musta värvi, Black pack viimistluspaketiga, mis on saadaval üksnes GT ja GT Pack mudeliversioonidel.

Lisaks tõmbab kadedaid pilke enneolematu, tume kroom „Dark Chrome” viimistlus iluvõrel ja lõvil.
3008, GT ja PEUGEOT embleemid uhkeldavad sametmustas rüüs, täiuslikus kooskõlas katusereelingutega.
Läikivmustad pamperi alaliist, esitiibade iluliistud, salongi ja spoileri iluliistud ja tagapamperi liist.
Washington 19”, teemantlõikega eriseeria veljed on viimistletud Black Onyx värvi ja Black Mist lakiga.

JUHIKOHT – VAHETUM ELAMUS

PEUGEOT i-COCKPIT® JUHIKOHT PAKUB ERAKORDSET KOGEMUST

Moderniseeritud, ergonoomilisest ja luksklassist PEUGEOT i-Cockpit® juhikohalt avaneb võimalus kogeda ainukordses lihtsuses ja intuitiivsuses väljenduvat sõidukogemust enneolematu mugavuse ja ohutuse tingimustes.

Sõiduki kompaktne ja multifunktsionaalne rool istub hästi kätte ja tagab hea tunnetuse sõiduki üle.

Uus 10’’ HD puuteekraan koos häälkäsklusi toetava 3D naviseadmega on nüüd „multi-touch“ toega. Elegantsed Toggle Switches kroomklahvid võimaldavad kiire ja intuitiivse juurdepääsu erinevatele mugavusfunktsioonidele.

Digitaalne, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuteplokk on hõlpsalt kohandatav, võimaldades kogu juhtimiseks vajaliku teabe kuvamise juhi vaatevälja.

Pistikhübriidide PEUGEOT i-Cockpit® on otsast lõpuni spetsiifilise suunitlusega, võimaldades sõitu iseloomustavate andmete kuvamise näidikuteplokile teie vaateväljas (sõidurežiim, akuenergia ressurss ja läbisõiduulatus akude pealt) ning energiakulu (nii elektrienergia kui ka kütus) statistika kuvamise puuteekraanile.

MOOTORIVALIK – SMART HIGH TECH*

Uue PEUGEOT 3008 linnamaasturiga on teil vabadus valida jõuallikas tegemata seejuures järeleandmisi teie PEUGEOT’ juures oodatavatele omadustele: olmemugavus, suure mahutavusega pagasiruum ja ennekõike sõidurõõm.

Sisepõlemismootorite valik

Kogu lai sisepõlemismootorite valik uuel PEUGEOT 3008 linnamaasturil on varustatud Stop&Start süsteemiga.

Bensiinimootorid, millega on tagatud ühtviisi nii sõidu dünaamilisus kui ka kõrgest klassist jõudlusnäitajad:

  • PureTech 130 S&S BVM6,
  • PureTech 130 S&S EAT8,
  • PureTech 180 S&S EAT8.

Diiselmootorid, millega on tagatud kõrgest klassist jõudlusnäitajad minimaalse heitmekoguse juures:

  • BlueHDi 130 S&S BVM6,
  • BlueHDi 130 S&S EAT8.

Kaheksakäiguline EAT8 automaatkäigukast käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise toimega käiguvalitsaga, millega on tänu Quickshift tehnoloogiale tagatud kiired ja sujuvad käiguvahetused. Optimeeritud käiguvahetusega on tagatud kütuse kokkuhoid ja kasutusmugavus lisaks erakordsele sõidurõõmule.

Pistikhübriidid
Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriid on saadaval HYBRID4 mudeliversioonina (neljarattavedu, 300 hj). Selles on ühendatud:

  • 147kW/200 hj PureTech bensiinimootor
  • Kaks elektrimootorit võimsusega 80 kW / 110 hj

13,2 kWh aku tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 59 km WLTP järgi mõõdetuna (69 km NEDC järgi mõõdetuna).

Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriidiga linnamaastur on ühtviisi saadaval veel ka HYBRID mudeliversioonis (kaherattavedu, 225-hj). Selles on ühendatud:

  • 132kW/180 hj PureTech bensiinimootor
  • 80kW/110hj elektrimootor

13,2 kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 56 km WLTP järgi mõõdetuna (65 km NEDC järgi mõõdetuna).

INNOVAATILISED TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED

Uue PEUGEOT 3008 viimase põlvkonna juhiabid suurendavad mugavust ja ohutust sõitmisel ning viivad teid sammukese edasi sõiduki isejuhtivuse suunas.

Olenemata olukorrast, ükskõik kas liikluseeskirjade järgimiseks (liiklusmärkide lugemine) või juhi ülesannete lihtsustamiseks liiklusvoogudes (Pack Drive Assist Plus täiustatud juhiabide pakett, adaptatiivne püsikiiruse hoidja „ACC“ Stop & Go, parkimisabi või siis sõidurea hoidmine koos teeperve tuvastusega) või siis sõiduki ümbruses toimuva jälgimiseks (pimeda nurga aktiivjälgimise süsteem), on need juhiabid alati abiks teie sõidu hõlbustamisel.

NIGHT VISION

Pimedaajal tuvastab eksklusiivne, infrapunakaameraga
varustatud „Night Vision“ süsteem jalakäijate või loomade
olemasolu kuni 200 m sõiduki ees, väljaspool tulede valgusvihu ulatust ja edastab vajaduse korral hoiatuse. Jalakäijate või jalgratturite tuvastamine ohtlikult sõidukile lähedal toob kaasa ka automaatse hädapirduse rakendumise.

 

 

 

ADVANCED GRIP CONTROL veojõusüsteem

Advanced Grip Control on optimeeritud veojõukontrolli süsteemis koos petsiaalsete rehvidega ning mägipidurisüsteemiga. See võimaldab optimaalse haarduvuse saavutamise ka kõige raskemate tingimustega: lumes, mudas või liivas. HYBRID4 võimas neljarattaveoga mudeliversioon pakub suuremaid sõiduelamusi ja tavapärasest parema haarduvuse nii teedel ja tänavatel kui ka raskesti läbitavatel maastikel ning sõiduk on saadaval ka nõlvast laskumise abiga Hill Assist Descent Control

Tule proovisõidule

Küsi pakkumist