Uus Peugeot 208


Uus PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett. Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. Lisaks on see linnaauto saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

 

Esmaspäeval, 2. märtsil valis kuuekümnest Euroopa autoajakirjanikust koosnev žürii aasta autoks uue Peugeot 208. Märkimisväärseks hinnati eeskätt selle mudeli mootorivalikut, mis pakub klientidele vabaduse valida elektri-, bensiini- ja diiselmootori vahel. Ühtviisi vallutasid žürii südamed sõiduki eriti hästi õnnestunud disainilahendus ja tehnoloogilised lahendused. Euroopa Aasta Auto tiitel täiendab uue Peugeot 208 karikariiulit, kus on lühikese aja jooksul koha leidnud juba 12 rahvusvahelist auhinda.

 

 

Uus Peugeot 208 avaldab muljet oma veenva disaini ja tehnoloogiaga: valikus on nii bensiini-, diisel-, kui ka elektrimootoriga versioon.

VASTUPANDAMATU DISAIN

SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN

Uuest PEUGEOT 208 mudelist kiirgab silmatorkavat isikupära. Sõiduki madal siluett, pikk kapott ja ahvatlevad kumerused toovad esile selle masina lummavalt sportliku iseloomu. Ergastes ja isikupärastes värvides saadaval uus 208 on tõeline pilgupüüdja. Sõiduki veenvat iseloomu rõhutavad Black Diamondi katus ning läikivmustad rattakoopa ja aknaklaasi ääred, samuti teemantlõikega valuveljed.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salongis tervitab teid PEUGEOT’ uus, viimase põlvkonna i-Cockpit® 3D. Juhtimise erksus ja intuitiivsus on omandanud uued mõõtmed tänu kompaktsele ja integreeritud juhtsüsteemidele, roolilt konfigureeritavale digitaalsele 3D näidikuteplokile, suurele 10’’ puutetundlikule HD ekraanile ja seitsmele klaviatuuri stiilis lülitile i. Lisaks on teil  võimalus valida veel ka 8 erivärvi miljöövalgustuse vahel.

Uus kohandatav ja tõhus platvorm

Uus Peugeot 208 linnaauto põhineb uuel, moduleeritaval ja erinevate jõuallikate kasutamise toega CMP/eCMPi platvormil, mis võimaldab teil valida sisepõlemismootori (bensiin/diisel) või elektrilise mootori vahel ilma kompromisse tegemata.

Olenemata valikust on teile tagatud nii kõrgest klassist jõudlus kui ka sõiduomadused: eeskujulik teelpüsivus, optimeeritud mass, manööverdatavus, heli- ja soojusisolatsioon ehk kõik mis vaja, et muuta teie sõidukogemus nauditavaks.

Sisepõlemismootorite valik

Viimase põlvkonna Euro6 suure jõudlusega, tõhusad bensiini- ja diiselmootorid meeldejääva sõiduelamuse kogemiseks:

  • PureTech
  • BlueHDi

Need mootorid on lisaks tänu optimeeritud kütusekulule saavutatud säästlikkusele veel kõik varustatud ka Stop & Start süsteemiga.

8-käiguline EAT8 automaatkäigukast

Avasta uue, 8-käigulise, käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise impulssjuhtimisega EAT8 käigukasti jõudlus ja erksus. Kiired ja sujuvad käiguvahetused toimuvad tänu Quickshift tehnoloogiale mängleva kergusega.

Elektrimootor

Kogege meeldivaid ja tugevaid elamusi, täielikus vaikuse- ja mugavuse mullis. Seda võimaldavad:

  • Elektrimootori võimsus 100 kW (136 hj)
  • Erksus tänu suurele pöördemomendile 260 Nm
  • Läbisõiduulatus kuni 340 km WLTP järgi / kuni 450 km NEDC järgi

PEUGEOT 208 uue linnaautoga on teie käsutuses hulgaliselt nutikaid ja ohutust suurendavaid juhiabisüsteeme teie igapäevaste sõitude lihtsustamiseks.

Küsi pakkumist

Tule proovisõidule