Uus Peugeot 208

Uus PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett. Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. Lisaks on see linnaauto saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

25. novembril kuulutati välja järgmised Euroopa Aasta Auto finalistid. Uus Peugeot 208 avaldab muljet oma veenva disaini ja tehnoloogiaga: valikus on nii bensiini-, diisel-, kui ka elektrimootoriga versioon. Auhinna võitja kuulutatakse välja 2. märtsil 2020 Genfis, Šveitsis.

VASTUPANDAMATU DISAIN

SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN

Uuest PEUGEOT 208 mudelist kiirgab silmatorkavat isikupära. Sõiduki madal siluett, pikk kapott ja ahvatlevad kumerused toovad esile selle masina lummavalt sportliku iseloomu. Ergastes ja isikupärastes värvides saadaval uus 208 on tõeline pilgupüüdja. Sõiduki veenvat iseloomu rõhutavad Black Diamondi katus ning läikivmustad rattakoopa ja aknaklaasi ääred, samuti teemantlõikega valuveljed.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salongis tervitab teid PEUGEOT’ uus, viimase põlvkonna i-Cockpit® 3D. Juhtimise erksus ja intuitiivsus on omandanud uued mõõtmed tänu kompaktsele ja integreeritud juhtsüsteemidele, roolilt konfigureeritavale digitaalsele 3D näidikuteplokile, suurele 10’’ puutetundlikule HD ekraanile ja seitsmele klaviatuuri stiilis lülitile i. Lisaks on teil  võimalus valida veel ka 8 erivärvi miljöövalgustuse vahel.

Uus kohandatav ja tõhus platvorm

Uus Peugeot 208 linnaauto põhineb uuel, moduleeritaval ja erinevate jõuallikate kasutamise toega CMP/eCMPi platvormil, mis võimaldab teil valida sisepõlemismootori (bensiin/diisel) või elektrilise mootori vahel ilma kompromisse tegemata.

Olenemata valikust on teile tagatud nii kõrgest klassist jõudlus kui ka sõiduomadused: eeskujulik teelpüsivus, optimeeritud mass, manööverdatavus, heli- ja soojusisolatsioon ehk kõik mis vaja, et muuta teie sõidukogemus nauditavaks.

PEUGEOT 208 uue linnaautoga on teie käsutuses hulgaliselt nutikaid ja ohutust suurendavaid juhiabisüsteeme teie igapäevaste sõitude lihtsustamiseks.

Küsi pakkumist

Tule proovisõidule