UUS PEUGEOT 2008

Avastage uus PEUGEOT 2008 – kompaktne linnamaastur, mille disain ei jäta kedagi külmaks. Uus 2008 oma innovaatilise 3D PEUGEOT i-Cockpit® armatuuri ja võimsate ning tõhusate  sisepõlemis- ja elektrimootorite  valikuga pakub erakordse sõiduelamuse.

Enesekindlad kuid voolavad küljejooned kõnelevad uue 2008 jõulisusest ja ruumikusest ning annavad autole energiast pakatava silueti. Iseloomu lisavad väljendusrikas esiosa, isikupärane tulede signatuur, 18“ valuveljed, läikivmustad aknaliistud ja Black Diamond katus.

Rikastage oma elamustepagasit uue, PEUGEOT i-Cockpit® 3D juhikohal, mida iseloomustab intuitiivne ergonoomilisus ja mis hõlmab kompaktset rooli, 10’’ puutetundlikku HD ekraani ja digitaalset konfigureeritavat 3D näidikuplokki.

See masin on varustatud „käed vabad – võti taskus“ käivitus- ja lukustussüsteemiga, mille aktiveerimiseks piisab sõidukile lähenemisest või sõidukist eemaldumisesti. Ühtviisi on teil võimalus oma teekondade isikupärastamiseks valida selleks soovikohase sõidurežiimi

Uue PEUGEOT e-2008 linnamaasturi roolis avanevad teile kõik PEUGEOT’ 3D i-Cockpit® armatuurlaua poolt pakutavad võimalused elektrisõiduki juhtimiseks vajalike valikutega ja läbisõiduulatuse optimeerimiseks pidurdamisel vabanevat energiat salvestava sõidurežiimigaikoos reaalajas kuvatava infoga jõuülekandesüsteemi funktsioonide kohta.

SÕIDUTEABE ESITAMINE TÄIESTI UUEL TASANDIL

3D digitaalse näidikuplokiga kuvatakse juhi silmade kõrgusele kõik juhtimiseks vajalik teave nagu näiteks naviseade ja juhiabid.

Süsteem kuvab info seadistatavate parameetrite alusel kahel tasandil tähtsuse järgi – esiplaanil ja tagaplaanil.

Tähtsama loomuga teave nagu näiteks sõidukiirus ja ohutust puudutavad hoiatused kuvatakse hologrammi kujul, teie tähelepanu koheseks äratamiseks.

IGAKÜLGSE ÜHENDUVUSEGA LINNAMAASTUR

Tänu TomTom® Traffic 3D naviseadmele on teie käsutuses liiklusinfo, teekonnale kuluv aeg ja ka ohualad.
Püsige ühenduses kuvades läbi Mirror Screen funktsiooni oma nutitelefoni rakendused puutetundlikule ekraanile.
Teie nutitelefon laetakse täis induktsioonimeetodil asetades telefoni laadimiseks ettenähtud alale keskkonsoolil, mugavuse suurendamiseks on reisijate käsutuses USB pesad nii esi- kui ka tagaistmete juures.

PUHAS FOCAL® HELI 

Täitke oma uue PEUGEOT 2008 salong oma lemmikmuusikaga, mille puhas ja kvaliteetne esitus on tagatud eksklusiivse premium Focal helisüsteemiga®. Kõrgkvaliteetse Hi-Fi, rikka, puhta ja dünaamilise helipildi saavutamiseks on salongi paigaldatud 10 kõlarit, seal hulgas keskkanal, 4 tweeterit, 4 wooferiti ja subwoofer.

Kasutage sõimalust valida just teile sobiv mootor:

  • Elektri jõul sõitmisel võimaldate endale laiema liikumisvabaduse ja vaba ligipääsu ka aladele, mis teistele masinatele keelatud.
  • Sisepõlemismootorite osas on teil võimalus valida suure jõudlusega Euro 6 i bensiini- ja diiselmootorite vahel, mis kõik on varustatud Stop&Start funktsiooniga.

TULEVIKUKINDEL LINNAMAASTUR

Teie ohutuse suurendamiseks, manöövrite lihtsustamiseks ja sõidukit ümbritseva paremaks tajumiseks on uus PEUGEOT 2008 linnamaastur varustatud mitmete tipptehnoloogiliste süsteemidega ja Peugeot’ viimase põlvkonna juhiabidega.

Küsi pakkumist

Tule proovisõidule