UUS LINNAMAASTUR PEUGEOT 5008

7-kohalise linnamaasturi kohta üllatavalt sportliku ja voolujoonelise disainiga uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on läbinud värskenduskuuri, omandades homse päeva disainielemendid juba täna.
PEUGEOT i-Cockpit juhikoht ning premiumklassi mugavusvarustus ümbritsevad teid esmaklassilise luksuse ja rohkete võimalustega, sõiduga kaasnev nauding  ületab teie ootusi.

DISAIN

Uuenduskuuri läbinud, 7-kohalise PEUGEOT 5008 linnamaasturi disain pakatab elegantsist ja täiuslikkusest, võimaldades hämmastava tasakaalu võimsuse ja nägususe vahel.

Uue, raamita iluvõrega ning margikohase tuledesignatuuriga on täiuslikult ühtne, skulptuurne ja isikupärane, mida rõhutavad omakorda uus pamper ja külgmised läikivmustad õhuvõtuavad.

Kere disaini hoogsust ja sportlikkust rõhutab veelgi kroomitud liist, mis saab alguse esituledest ning kulgeb kuni tagaspoilerini välja, kusjuures linnamaasturile omast lennukat graatsiat atleetlike, väljapeetud kumeruste juures toonitavad uued 19’’ teemantlõikega „San Francisco” valuveljed.

JUHIKOHT

PEUGEOT’ moderniseeritud, innovaatiline ja ergonoomiline i-Cockpit® pakub roolis olles erakordse juhtimiselamuse.
Mugavamaks manööverdamiseks kompaktse rooliga ja juhtlülituste hõlbustamiseks seitsmeklahvilise „Toggle switches” nupustikuga varustatud uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on nüüdsest uue, 10-tollise puutetundliku HD keskekraaniga ja uue digitaalse, 12,3-tollise, kõrgresolutsiooniga, pilku teel pööramata võimaldava näidikuplokiga, mille kõik funktsioonid on ühtviisi kohandatavad ning võimaldavad kogu juhtimiseks vajaliku info kuvamise vahetult juhi vaatevälja.

Sügavamate musta toonidega ja suurema kontrastsusega uus digitaalne, 12,3-tolline ja pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuteplokk, mille kõik funktsioonid on  isikukohastatavad, võimaldab teabe kuvamise parema kvaliteedi juures ning juhi poolt valitud kategooriasse kuuluva teabe optimaalse loetavuse, et miski vajalik ei jääks õigel hetkel märkamata.

Seadke end mugavalt sisse toekatel, reguleeritavatel ja massaažifunktsiooniga AGR istmetel ning nautige uue PEUGEOT 5008 helisüsteemi erakordselt kvaliteeti. Tippklassi akustikaga Focal® Hi-Fi Premium helisüsteem on heli ülimalt puhta ja täpse taasesitusega läbi kümne, salongi sisseehitatud kõlari, millest keskriba kõlarid ja tweeterid on lisaks veel uue, „Bronze Belem” pronksikarva viimistlusega.

MOOTORIVALIK

Ühtviisi nii erksa kui ka hea juhitavusega uus PEUGEOT 5008’t iseloomustab kõrgest klassist dünaamilisus premiumklassi sedaani helisummutuse juures.
Masin on saadaval Peugeot’ viimase põlvkonna PureTech bensiinimootoriga või BlueHDi diiselmootoriga, mis täidavad Euro 6 nõuded ja on kõik varustatud „Stop&Start” süsteemiga:

  • 1,2-l PureTech 130 mootor, S&S, kuuekäigulise BVM6 manuaalkäigukastiga
  • 1,2-l PureTech 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
  • 1,6-l PureTech 180 mootor kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
  • 1,5-l BlueHDi 130 mootor, S&S, kuuekäigulise BVM6 manuaalkäigukastiga,
  • 1,5-l BlueHDi 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga,
  • 2,0-l BlueHDi 180 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga

Tõhusate mootoritega, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga, optimeeritud kaalu ja üliväikese pöörderaadiusega uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on ühtviisi nii ergas kui ka eeskujuliku juhitavuse ning vaevatu ja täpse manööverdatavusega, muutes kõik sõidud erakordselt nauditavateks.

TEHNOLOOGIA

Teel on teie kaaslasteks hulgaliselt uue PEUGEOT 5008 juhiabisid nagu näiteks viimase põlvkonna automaatne hädapidurdus või siis liiklusmärkide laiendatud tuvastussüsteem jne.

Linnaliikluses on teie käsutuses näiteks muretu juhtimise tagav manööverdus- ja parkimisabi: 360° tagurduskaamera ja Park Assist süsteem.

GRIP CONTROL veojõukontrollsüsteem
‘Advanced Grip Control’ veojõukontrolli tehnoloogia võimaldab teile suuremaid vabadusi.
Teil on võimalus uue PEUGEOT 5008 haarduvuset parandada vastavalt nii ilmastiku- kui ka teeoludele. ‘Hill Assist Descent Control’ aitab järskudel nõlvadel hoida sõiduki kiirust.

NIGHT VISION öövaatlusseade 
‘Night Vision’ öövaatlusseadme infrapunakaamera võimaldab jalakäijate või loomade tuvastamise kuni 200 m sõiduki ees, väljaspool tulede ulatust, ka kõige halvema nähtavuse korral. Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, digitaalsele näidikuteplokile koos hoiatussignaali edastamisega.

Tutvuge osalise isejuhtimise süsteemi võimalustega ‘Drive Assist Plus’ paketis. Koos sõidurajal paiknemise süsteemiga ja adaptiivse kiirusregulaatoriga, mis hõlmab Stop & Go funktsiooni, võimaldab see sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele, piisava pikivahe juures, tagades seejuures sõidujoone vastavalt juhi poolt soovitud paiknemisele sõidurajal.

Küsi pakkumist