Peugeot 508 sedaan

Avastage PEUGEOT 508. Tegemist on julge välimuse ja jõulise iseloomuga radikaalse kupee-sedaaniga, mis ei tee kompromisse disainis ning pakub parimat võimalikku tipptehnoloogiat tagamaks ülim sõiduelamus.

Samm tulevikku.
Oma madala ja dünaamilise kuju, agressiivse esiosa ja atleetliku stiiliga uus PEUGEOT 508, tõsine premium kupee-sedaan avab ukse uude, sportlikkuse ja elegantsi ajastusse. Skulptuursed jooned, isikupärane iluvõre ja uus LED päevatulede signatuur rõhutavad kõik selle rafineeritud, julget ja innovaatilist iseloomu.

LEPPIGE ÜKSNES PARIMAGA

Läbimõeldud disainiga on tagatud kompromissitu esteetilisus ja kvaliteet: hästi tasakaalustatud proportsioonid, aknaraamideta uksed, viimistlus ja ergonoomilise paigutusega juhtimisseadmed on kõik viimse kui detailini läbi mõeldud ning iga element on tükike elegantsi ja täiuslikkuse tasakaalust.

VÕTKE KOHT SISSE PEUGEOT KONKURENTSITUS i-COCKPIT®’s


Nautige ergonoomilist ja head nähtavust pakkuvast juhtimisasendist kompaktse rooliratta taga, seadistage vastavalt enda vajadustele head-up digitaalne näidikuplokk ja puutetundlik 10” HD ekraan. Luksuslikud ja mugavad, mitmepunkti massaažifunktsiooniga istmed tagavad konkurentsitu sõiduelamuse ning FOCAL® Hi-Fi helisüsteem pakub kristallpuhast heli.

MAKSIMAALNE EFEKTIIVSUS

Unustage kompromissid.
PEUGEOT 508 mudeli käsutuses on uued tõhusad PureTech või BlueHDi mootorid ja 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast, et teil oleks alati olemas maksimaalne võimsus ning madalad CO2 heitmeted.

MÄRKA MÄRKAMATUT

Et miski ei jääks märkamatuks.
Infrapuna kaamera sõiduki esiosas toob teie käsutusse Night Vision tehnoloogia, mis hõlbustab jalakäijate ja loomade tuvastamist pimedal teel. Uudse ning tippklassi ohutusvarustuse ja juhiabi süsteemidega varustatud PEUGEOT 508’ga avastate kõrgtehnoloogia täiesti uues tähenduses.

TUNNETAGE TEED JA NAUTIGE SÕITU

Inspireeriv sõidunauding.
Oma, aktiivvedrustusest toetatud täpse juhitavuse, seadistatava roolisüsteemi ja konkurentsitu teelpüsivusega viib uus PEUGEOT 508 teie sõidunaudingu ja liikumisvabaduse täiesti uuele tasemele.

Küsi pakkumist

Tule proovisõidule