Suured teod. Uus Hyundai i10

LASE KÄIA. VÄLJENDA END JULGELT.

Väikestel asjadel võib olla elus suur mõju. Seda tõestab uus i10. Tänu värskele ja väljendusrikkale disainile ning tipptasemel tehnoloogia valikule on i10 nutikas kaaslane, kes toetab sind stiilitaju ja paindlikkusega, et teha suuri tegusid.

Dünaamiline ja stiilne

Uus i10, mis on madalama katuse ja laiema kerega kui selle eelkäijad, on võrreldamatult särtsaka väljanägemisega. Selle peen ja dünaamiline disain loob pehmete pindade ja teravate joontega kontraste.

Saadaval on kümme kerevärvi ja ka katuse puhul on võimalik valida kahe värvi (must või punane) vahel.

 

Püsi ühenduses

Stiilses uues salongis tervitavad sind puhta ja moodsa väljanägemisega värsked mustrid, tekstuurid ja uusim multimeediumtehnoloogia. i10 puhul kuulub Bluetooth põhivarustusse ja mudel Comfort sisaldab suurt 8-tollist värvilist puuteekraani.

Täpne ruumikus

Salongi isikupärastamiseks saad valida nelja värvikombinatsiooni hulgast just endale sobiva. Saadaval on kolm versiooni. Mugavuse tagamiseks kuuluvad i10 põhivarustusse nahkkattega rool ja roolisoojendus, esiistmete soojendus, elektrilised esiaknad ja võtmeta sissepääs.

Tagurduskaamera

Tagurdamine on muudetud lihtsaks. Kaamera võimaldab näha tagurdades selgelt, mis toimub i10 taga.

Saadaval mudelile Comfort.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolis asuv juhtmevaba laadimisalus võimaldab laadida ühilduvat Qi-toega nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta.

Saadaval mudelile Comfort.

Tõhus jõuülekandesüsteem sõitmiseks nii linnas kui ka maal

i10 bensiinimootori võimsus on 67 hj (49,3 kW) ning suurim pöördemoment 96,2 Nm. Valida saab viiekäigulise manuaalkäigukasti ja automaakäigukasti vahel. i10 võimaldab transportida suuri esemeid katusel – katuse kandevõime on 60 kg.

Parem turvalisus ja rahulikum meel

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub uus i10 oma klassi kõige laiaulatuslikumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle parem turvalisus ja rahulikum meel. Uue mitmeotstarbelise kaamera põhivarustuses on näiteks esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA), kaugtule automaatlülituse süsteem (HBA) ja sõidurajal püsimise abisüsteem (LKA).

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga Hyundai, on ka Hyundai i10 valmistatud kõige kõrgemaid kvaliteedinõudeid järgides. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaksid auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda põhivarustuse osana.

Tule uue mudeliga tutvuma!

Küsi pakkumist