SINU ÄRILE SOBIV PEUGEOT BOXER

PEUGEOT BOXER/BOXER TEAM

Jõuline ja ökonoomne tarbesõiduk on loodud spetsiaalselt sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades.
Uus Peugeot Boxer tagab sinu ja kaasreisijate turvalisuse igasugustes olukordades tänu järgmisele varustusele :
Uudse kontseptsiooniga amorditoed, mis tagavad sõiduki stabiilsuse ka suurel koormusel.
Uuenduslik Boxer Team on loodud tõeliseks meeskonnaautoks.

Sõiduk on saadaval 6-7 kohalisena (ees 2-3 istekohta ja taga 4 istekohta) ning sõduki kaubaruum on 8-12,5m3, olenevalt sõiduki modifikatsioonist.

Pikendatud kabiinil on reisijatele mugavuse parandamiseks suuremad  aknad ning L2H2 ja L3H2 versioonide aknaid saab avada.

PEUGEOT BOXER 4X4 DANGEL

Mida teha siis, kui vajad tarbesõidukit, mis saab hakkama ka kõige raskemates teeoludes? Üheks lahenduseks on neljarattaveolised Peugeot 4X4 Dangel tarbesõidukid, mis sõidavad kindlalt igal teel.

Dangeli koostöö Peugeot’ga sai alguse juba aastal 1976 legendaarse mudeliga 504. Tänaseks on Dangeli liinidelt maha sõitnud enam kui 22000 4X4 sõidukit ning koostöös Peugeot’ga pakutakse vastupidavaid ja rasketesse teeoludesse sobiaid 4X4 tarbesõidukeid Partner, Expert ja Boxer.

Peugeot 4X4 Dangel sobib teile, kui nõuate oma tarbesõidukilt rohkem kui tavakasutaja.

4X4 veoskeem

Dangel 4X4 nelikveo süsteem kohandub tänu ECO 2WD või AUTO 4WD ümberlülitus võimalusele täpselt teie vajadustega, teeolude ja ilmastikutingimustega.

ECO 2WD režiim: 4X4 nelikvedu on käigukastis paikneva siduri toimel lahutatud ja auto toimib tavalise esiveolise sõidukina.

AUTO 4WD režiim: Tavatingimustes töötab auto esiveolisena, olukorras kus esirataste haarduvus väheneb, suunatakse läbi viskoülekande osa jõumomendist tagasisillale. Ümberlülitus toimub automaatselt ja üksnes juhul kui on selleks vajadus. Kohe kui esirattad saavad piisava haarduvuse lülitub auto tagasi esisillaveoliseks.

Küsi pakkumist