Kuula raadiot Elmar ja võida sõiduauto Suzuki Swift 4×4! Päriseks!

“Tunne Eestit ja leia Elmar!” on seikluslik otsingumäng, mis kestab 7.-18. augustini raadios Elmar. Üks mängus osalejatest võidab endale uhiuue nelikveolise Suzuki Swifti päriseks. 

Igal argipäeval peidab üks Elmar koos sõiduautoga Suzuki Swift 4×4 ennast Eestimaa peale ära ning raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Elmar. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mõne kindla ja kõigile tuntud ehitise, rajatise, mälestusmärgi, loodusliku paigaga.

Vihjeid Elmari asukoha kohta edastatakse saatejuhtide poolt raadio otse-eetris või siis on võimalik raadiokuulajatel ise stuudiosse helistada ja küsida küsimusi Elmari asukoha kohta. Küsida saab siis, kui eetris on kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande.  Saatejuhil on õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “ja” ning “nii ja naa”. Peale igat vihjeküsimust võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus esitada uus küsimus Elmari asukoha kohta.

Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ja sõiduautot Suzuki Swift 4×4 esimesena käega puudutanud osaleja pääseb mängu finaali, mis leiab aset 2. septembril Topauto Tallinna esinduses.

Kui esimene mängija jõuab Elmarini enne, kui eetris on asukoht ära arvatud,  jätkub vihjete andmine eetris, kuni ka seal on asukoht teada ning esimesena otse-eetris õige asukoha täpselt ära arvanud mängija võidab igal päeval ka raadio Elmar eriauhinna.

Finaali päeval, 2. septembril saavad kõik kümme võistlejat endale loosi korras ühe auto võtme ning see, kelle võti avab auhinnaks oleva sõiduauto ukse ja auto käivitab, on kogu mängu võitja ning tuliuue Suzuki Swift 4×4 uhke omanik.

Kampaania reeglid leiad SIIT