Hyundail on turu parim garantii

Nüüd kehtib kogu Hyundai mudelivalikule turu kõige laiaulatuslikum garantii – seitse aastat läbisõidupiiranguta. 

7-aastane garantii antakse kõigile uutele Hyundai (2019 mudeliaasta) autodele, mis on registreeritud pärast 1. septembrit 2018. i30 mudeliseeria 7-aastane garantii algas 1. aprillil 2018.

Hyundai annab oma sõiduautodele, maasturitele ja mahtuniversaalidele viie aastase läbisõidupiiranguta garantii, eeldusel, et sõidukit hooldatakse valmistaja ja maaletooja poolt koostatud Eestis kehtiva hooldusgraafiku kohaselt Hyundai edasimüüja või maaletooja volitatud autoteeninduses, kasutades garantiiremondiks üksnes Hyundai originaalvaruosi.

Garantii kehtib ainult neile Hyundai sõidukitele, mille on lõppkliendile algselt müünud volitatud Hyundai edasimüüja.

5a garantii tingimused (pdf) >

7a garantii tingimused (pdf) >

Keregarantii – 12 aastat. Autokere kontroll viiakse läbi korraliste hoolduste käigus kord aastas.
Värvkate – garantii kehtib 5 aastat.
Raadio/helisüsteem – garantii 3 aastat
Aku – garantii 2 aastat
Lisavarustusele antakse 2-aastane garantii. See kehtib vaid autoriseeritud edasimüüja poolt paigaldatud ja maaletooja poolt heaks kiidetud lisavarustusele.

8 AASTAT AKU GARANTII

 

Hyundai IONIQ electric, hybrid ja plug-in mudelite liitium-polümeeraku garantii on kaheksa aastat / 200 000 km.

HYUNDAI AUTOABI

Hyundai autoabi telefon on +372 697 9139

Hyundai autoabi teenus aitab Euroopas liikluses hätta sattunuid ööpäevaringselt igal päeval aastas. Kui sõit katkeb mõne tehnilise rikke või liiklusõnnetuse tõttu, organiseerib Hyundai puksiirauto kohale­sõidu sündmuskohale ning vajadusel ka muid teenuseid. Piisab vaid ühest telefonikõnest, et leida asendusauto või broneerida tuba hotellis.

Kui helistate autoabi telefonile, palume teil teatada auto hooldusraamatus või registreerimistunnistusel kirjas olevad andmed:

  • autoomaniku nimi ja aadress
  • autojuhi nimi ja aadress
  • auto registreerimisnumber ja registrisse kandmise kuupäev
  • viimase tehnohoolduse läbi viinud autoteeninduse andmed
  • rikke kirjeldus
  • auto asukoht

Hyundai 24h autoabi teenuste loetelu ja tingimused (pdf) – kuni 30.06.2016 registreeritud autodele

Hyundai 24h autoabi teenuste loetelu ja tingimused (pdf) – alates 01.07.2016 registreeritud autodele

TEHNILINE KONTROLL

Tehniline kontroll on vabatahtlik regulaarhoolduste vahelisel perioodil läbi viidav kontroll. Kahe regulaarhoolduse vahel Hyundai teeninduses läbi viidud ühekordne tehniline kontroll toimub tasuta (5 aasta jooksul või kuni 100 000 km täitumiseni), kui eelnev regulaarhooldus on nõuetekohaselt läbi viidud Hyundai teeninduses.

Tehnilise kontrolli alla kuulub auto vedelike kontroll ja vajadusel lisamine, rehvirõhu kontroll ja rehvide täitmine, lampide ja klaasipuhastite kontroll ja vajadusel vahetamine.

Kontroll toimub tasuta, lisatud vedelike ja vahetatud tarvikute eest tuleb aga tasuda vastavalt teeninduse hinnakirjale.