Hyundai i30

Innovatsioon ja progress uues disainis.

Uus i30 toob uue julge disaini, oma klassi parimad turvafunktsioonid, sujuva ühenduvuse ja 48 V kerghübriidversioonid suurema tõhususe jaoks. Sea end valmis.

Ühenda ennast oma telefoni ja autoga

Koos uue 10,25-tollise puutetundliku ekraani* ja sinu telefoniga tagab i30 sinu ühendatuse.

Koos Bluelinki® rakendusega* telefonis saad oma i30 kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

* Standardvarustus mudelitele Style ja N Line, valikvarustus mudelile Comfort.

Uusim tehnoloogia veelgi suurema turvalisuse jaoks

Täiustatud Hyundai SmartSense’i pakett – meie tipptasemel juhiabisüsteemid – on nüüd täielikult uude i30-sse integreeritud, pakkudes sulle turvalisust ja meelerahu oma armsamate suhtes. Uue i30-ga tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem**. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

** Standardvarustuses mudelitele Style ja N Line.

Ökonoomsus ja progress: jõuülekandesüsteem

48 V kerghübriidversiooni elektrilistel mudelitel on väiksem CO2-heide tänu paremale kütusetõhususele. 48 V kerghübriidversiooni mudelid on saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga koos 1,0 T-GDI või 1,5 T-GDI bensiinimootoriga ning 1,6 CRDi diiselmootoriga.***

*** i30 Fastback ja kõik i30 N Line’i mudelid on saadaval ainult 1,5 T-GDI bensiinimootoriga.

Bensiinimootorid

Tootevaliku tipus on 1,5-liitrine T-GDi bensiinimootor, mille võimsus on 159 hj ning millega tuleb standardvarustusena kaasa 48 V kerghübriidtehnoloogia ja 7-käiguline DCT-automaatkäigukast.

Samuti on olemas 110 hj versioon 6-käigulise manuaalkäigukastiga 1,5-liitrisest DPi mootorist ja 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga 1,0-liitrisest T-GDi mootorist.

Diiselmootor

Diiselmootori valikute seas on 1,6-liitrine CRDi mootor. 115 hj versioon tuleb koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga. 136 hj võimsusega mootoriga tuleb kaasa 48 V kerghübriidsüsteem ja 7-käiguline DCT-automaatkäigukast.

Kolm keretüüpi

Uus i30 on saadaval kolme keretüübina: luukpära, universaal ja viieukseline kupee.

N Line’i disain. Nüüd saadaval ka i30 universaali jaoks

Vii oma i30 sõidukogemus teisele tasemele sportliku N Line’i varustustasemega, mis on inspireeritud suure jõudlusega i30 N-i mudelist. Selle võimsusesse ja intensiivsusesse ulatuvad juured on nüüd koos sportlikuma esivõre, uute kaitseraudade ja esitulede, uute veljedisainide ja täiustatud interjööriga veelgi märgatavamad. Dünaamilisema sõidu jaoks on Hatchbackil ja Fastbackil ka häälestatud vedrustus ja rool koos 1,5-liitrise bensiinimootoriga.

Ammutades inspiratsiooni lennumasinate disainist, on alumine keskmine iluvõre suuremaks tehtud. Külgavadel on eraldiseisvad tiivad, mis parandavad aerodünaamilist jõudlust. Uus i30 N Line tuleb koos uute eksklusiivsete 18-tolliste velgede ja Michelini sportrehvidega.

Vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. N Line tuleb koos perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega.