Hyundai KONA

SINA STILISEERID

Enesekindel ning ainulaadne KONA on loodud pilke püüdma ning pulssi tõstma. Julge välisdisain püüab tähelepanu kauni vormi, stiilsete LED-tulede ning ainulaadsete detailidega, mis rõhutavad Hyundai maasturi jõulist DNA-d.

JULGE ERINEDA

Vahel on parimad hetked need, kus maailm ei kujunda meid, vaid meie kujundame maailma. See on sinu sõitmise olemus. Sina määratled nii selle kui ka KONA vaimsuse. Stiili ja soorituse dünaamiline ühendus, mis hõlmab endas viimase peal tehnoloogiat – see kompaktne maastur väärib lähemalt uurimist.

SINA INNUSTAD

Jõudlus, põnevus ja tõhusus. KONA valikus on kaks efektiivset bensiiniga töötavat turboülelaaduriga jõuülekandesüsteemi. Sellel on 1,6 T-GDi mootor, millel on 177 hj, nelikvedu ning 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT*). Topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega. Saadaval on ka 1,0 T-GDi mootor, millel on 120 hj ning 6-käiguline manuaalkäigukast, mis on optimeeritud silmapaistvaks kütusesäästlikkuseks.

Tule tutvu uue mudeliga.

*Hyundai topeltsiduriga (DCT) käigukast ühendab manuaalkäigukasti efektiivsuse automaatkäigukasti kasutusmugavusega. Võrreldes traditsioonilise automaatkäigukastiga parandab DCT kiirendusvõimet ning vähendab CO₂-heitmeid ja kütusekulu.