Hyundai elektriautod

SÄRTSAKAS VALIK: IONIQ / KONA

Hyundai tugevdab oma positsiooni keskkonnasäästliku liikuvuse teerajajana olukorras, kus paljud teised autotootjad alles disainivad või toovad turule oma esimest ökoautomudelit.

IONIQ

IONIQ mudeliseerial on uued äratuntavad tuled, uue disainiga info- ja meelelahutussüsteem ning ka uus sise- ja välisilme. Lisaks pakub IONIQ Electric pikemat sõiduulatust, jõudes maanteel kuni 311 km kaugusele (linnas kuni 412 km) ning on ADAC testi järgi kõige säästlikum elektriauto*.

KONA

Mitmekülgne ja mõnusat sõidukogemust pakkuv KONA on esimene elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Murranguline uustulnuk ühendab endas kompromissitult muljetavaldava elektrilise sõiduulatuse ning julge ja ruumika linnamaasturi stiili.

Garantii

Piiramatu meelerahu on sinu Hyundai standardvarustuses. Mitte ainult selle pärast, et sõiduk on ehitatud kõrgeimate võimalike kvaliteedistandardite järgi – sinu Hyundaiga kaasnev 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii on koostatud täpselt sama kvaliteetselt. Sõiduki akuploki garantii kehtib 8 aastat.

Hyundai elektriautoga saad aasta tasuta parkida EuroParkis!

Parkimistingimused
● Hyundai ja EuroPark’i koostöö võimaldab tasuta parkida kõigil Hyundai elektriautodel, mis on ostetud alates 1. oktoobrist 2020.
● Kõikides EuroPark tasulistes, EP tsooniga määratletud väliparklates saab elektriautot 1000 euro väärtuses tasuta parkida. Aluseks võetakse parkla tavahinnakiri. Parkimise algus ja lõpp peab olema fikseeritud läbi EuroPark mobiilirakenduse.
● EuroPark jätab endale õiguse määratleda ja muuta parklate valikut.
● Parkimise eelduseks on:
1. Hyundai esindusest väljastatud ankeedi täitmine ja EuroPark’ile oma andmete esitamine
2. Auto registreerimine EuroPark mobiliilirakenduses. Parkimise algus ja lõpp peab olema fikseeritud.
● Parkimiskrediit kehtib üks aasta alates parkimisõiguse saamisest. Pärast aasta täitumist hakkavad kehtima tavapärased tingimused.
● Hyundai elektriautodele väljastatud parkimsikrediit kehtib ainult ühel sõidukil – teist marki või teise numbriga sõidukile parkimiskrediit ei laiene.
● Parkimistingimuste eiramisel leppetrahv kuni 40 eurot.
● Parkimise aktiveerimiseks vajaliku ankeedi leiad siit.
● Kampaania kehtib kuni 31.12.2021.

Küsi pakkumist